Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Okazje

Ankieta Larpowa 2018Przełom roku to już tradycyjnie czas w którym zachęcamy Was do wypełnienia Ogólnopolskiej Ankiety Larpowej. Warto włączyć się w tę inicjatywę i pozwolić jej twórcom na zebranie jak największej ilości danych o środowisku larpowym w Polsce. Dane te służą nam wszystkim, pozwalają ocenić inicjatywy minionego roku, pokazują trendy i upodobania, wskazują na kwestie problematyczne.

Autorzy ankiety proszą o wypełnienie 3 różnych kwestionariuszy:

CZŁOWIEK 2018 - to główny kwestionariusz skierowany do każdego z was i bardzo prosimy o jak największy odzew, by wyniki były jak najbardziej wartościowe! Wersja ekspresowa to tylko 5 minut pytań zamkniętych, po których można dokonać wyboru, czy chce się wypełnić kolejną partię pytań zajmującą już 15-30 minut.

WRAŻLIWE TEMATY 2018 - ankieta dodatkowa w której chcemy się dowiedzieć więcej o waszym podejściu do używek, tożsamości, bezpieczeństwa i zdrowia na larpach. Oddzieliliśmy tę część od reszty, by zmaksymalizować anonimowość oraz dać wam czas na oddech pomiędzy ankietami.

LARP 20XX - ankieta dodatkowa w której zbieramy informacje o grach, które odbyły się w Polsce w roku 2018 i nie tylko. Wypełnienie wersji ekspresowej zajmuje do 3 minut, zaś wersji rozszerzonej do 15 minut. Jest to ankieta ciągła, odpowiedzi w niej są kumulowane do jednej i ciągle tej samej bazy.


Wyniki uzyskane w ankiecie zostaną opublikowane na Konferencji Larpowej Kola 2019 we Wrocławiu.