Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Okazje

Black Friday 2018Przez cały piątek w Rekwizytorni będą obowiązywały obniżone ceny na praktycznie wszystkie produkty z naszej oferty. Kiedy zerkniecie do sklepu, zobaczycie ceny obniżone o 5%, 15%, 17% lub 20% (w zależności od przyporządkowania danego konta w naszym programie oszczędnościowym).

Sprawdźcie ceny! Wystarczy zalogować się do sklepu!

Zniżki w czarny piątek obowiązywać będą przez 24 godziny. System ich naliczania oparty jest na działającym w sklepie programie oszczędnościowym "Małe Ceny", przyznającym klientom rabaty procentowe w wielkości uzależnionej od wcześniej dokonanych zakupów. Po zalogowaniu się w sklepie, system automatycznie przelicza wszystkie ceny, a wielkość przyznanego upustu można zobaczyć w panelu klienta. W ramach akcji   Black Friday każda z grup klientów (w tym także nowi klienci) ma zwiększony podstawowy rabat o dodatkowe 5%.

Zniżki obejmują cały asortyment, za wyjątkiem przedmiotów z działu INNE, które są produktami obcymi (koszulki konwentowe, bilety, publikacje, itp.). Promocja nie obejmuje też produktów już wcześniej przecenionych - dział OKAZJE.