Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Wspieramy IV Regiment Ostlandu"IV Regiment można pokonać, ale nigdy zwyciężyć.” - Hauptmann Vincent Krüger - dowódca IV Regimentu Ostlandu.IV Regiment Ostlandu to oddział larpowy, wcielający się w imperialnych żołnierzy z uniwersum Warhammera Fantasy. Od 2016 roku dumnie staje na niezliczonych larpowych polach bitew. Zawsze gotowy, aby na rozkaz swojego Hauptmanna ruszać w najcięższy bój!

Członkowie IV Regimentu odgrywają ludzi o prostych żywotach, dla których Imperium, Sigmar i Ostland to najwyższe wartości. Łączy ich pasja do przygotowania szczegółowych i klimatycznych kostiumów oraz wysokie zaangażowanie w warstwę militarną wydarzeń. Dbają o wysoką skuteczność bojową, ale niezależnie od wyniku starć zawsze zachowują wysokie morale. Odział nie tylko aktywnie uczestniczy imprezach larpowych. Organizuje również liczne treningi, manewry, sesje zdjęciowe oraz spotkania integracyjne.
IVRO

(Fot. Piotr Muller)Rekwizytornia i IV Regiment Ostlandu 


Rekwizytornia powstała z pasji do larpów i gier terenowych. W ramach swojej działalności od lat wspieramy zarówno organizatorów imprez larpowych, jak i grupy larpowe. Idea tworzenia takich grup sięga bowiem do korzeni polskiej sceny, kiedy to na ówczesnych grach terenowych tworzono drużyny rywalizujące z sobą o zwycięstwo. Ten pomysł związany był z przeniesieniem klasycznego RPG na zabawę w ternie i w strojach. Współczesne grupy larpowe objeżdżające polskie imprezy nadają im niepowtarzalnego kolorytu, budują więzi i wyzwalają (także poprzez rywalizację) ogromne pokłady energii skupionych w nich ludziach, energii do zabawy, do tworzenia i radości z larpowania.

Każdy członek IV Regimentu może skorzystać w Rekwizytorni ze zniżek na broń larpową, kostiumy oraz pancerze larpowe. Oferujemy także inną pomoc, zgodnie z ustaleniami z grupą i w miarę naszych możliwości.Kody rabatowe zapewniające 10% zniżki na wszystko, 15% na broń larpową, 20% na strzały i bełty larpowe firmy IDV, oraz 25% na pancerze larpowe, są w posiadania dowództwa regimentu.Jeśli jesteś członkiem IV Regiment Ostlandu i chcesz uzyskać zniżkę na ekwipunek, zgłoś się po odpowiedni glejt do swojego Hauptmanna!


IVRO

(Fot. Piotr Muller)

Nie jesteś jeszcze członkiem IV Regimentu Ostlandu a chcesz znaleźć się po jedynej słusznej stronie halabardy?

Napisz do nich już dziś! 


IV Regiment Ostlandu na FB