Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Okazje

Wspieramy IV Regiment Ostlandu"Jako główny trzon armii Ostlandu jesteśmy tym co stoi między cywilizacją a chaosem. Jesteśmy zorganizowaną i wykwalifikowaną jednostką która na polu bitwy uderza z siłą i prędkością Ghal Maraz.

IV Regiment Ostlandu to grupa larpowa, odtwarzająca formacje piechoty Imperium z uniwersum Warhammer. Spotykamy się na manewrach, wydarzeniach i larpach w świecie Warhammera. Zapraszamy do naszych szeregów chętnych z całej Polski. Oferujemy pomoc merytoryczną w tworzeniu stroju i doborze opancerzenia."IV Regiment OslandzkiRekwizytornia i IV Regiment Ostlandu oraz Kontyngent AverlandzkiRekwizytornia powstała z pasji do larpów i gier terenowych. W ramach swojej działalności od lat wspieramy zarówno organizatorów imprez larpowych, jak i grupy larpowe. Idea tworzenia takich grup sięga bowiem do korzeni polskiej sceny, kiedy to na ówczesnych grach terenowych tworzono drużyny rywalizujące z sobą o zwycięstwo. Ten pomysł związany był z przeniesieniem stolikowego RPG na zabawę w ternie i w strojach. Współczesne grupy larpowe objeżdżające polskie imprezy nadają im niepowtarzalnego kolorytu, budują więzi i wyzwalają (także poprzez rywalizację) ogromne pokłady energii skupionych w nich ludziach, energii do zabawy, do tworzenia i radości z larpowania.

Wspieramy IV Regiment Ostlandu oraz Kontyngent Averlandzki - grupę larpową, która nawiązuje stylistycznie do świata Warhammera. Każdy członek IV Regimentu może skorzystać ze zniżek na broń larpową, kostiumy oraz pancerze larpowe. Oferujemy także inną pomoc, zgodnie z ustaleniami z grupą, w miarę naszych możliwości.Kody rabatowe zapewniające 10% zniżki na wszystko, 15% na broń larpową, 20% na strzały i bełty larpowe firmy IDV, oraz 25% na pancerze larpowe, są w posiadania dowództwa regimentu.Jeśli jesteś członkiem IV Regiment Ostlandu i chcesz uzyskać zniżkę na ekwipunek, zgłoś się po odpowiedni glejt do swojego dowódcy!

A jeśli chciałbyś wstąpić do wojska Imperialnego i przemierzyć z z nim  ścieżkę polskich larpów terenowych, przeżyć niesamowite przygody i zaznać chwały zwycięstwa, zgłoś się do punktu poboru!


IV Regiment Ostlandu oraz Kontyngent Averlandzki na FB