Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Okazje

FLAMBERG 2018Podobnie jak dla Was sierpień zawsze kojarzy się nam z wyprawą do Czatachowej, z larpami pełnymi przygód, ze skwarnymi dniami spędzanymi z przyjaciółmi przy grach planszowych i chłodnymi nocnymi, które rozgrzewają wielkie ogniska i wesoła zabawa. Flamberg to dla Rekwizytorni rodzinna impreza na której nie może nas zabraknąć. Flamberg


Witryna internetowa Flambergu      FanPage Flambergu      Grupa flambergowa na FB


"Konwent Flamberg to kilkudniowy konwent (zjazd) miłośników larpów, RPG i szeroko pojmowanej fantastyki z całej Polski. Na Jurę Krakowsko-Częstochowską, przyjeżdżają fani larpów, rozstawiają namioty i uczestniczą w blisko dziesięciodniowym biwaku. Od chwili rozpoczęcia konwentu codziennie odbywają się najróżniejsze gry (larpy), turnieje, warsztaty, oraz wiele innych atrakcji. Można przyjechać na całość (do czego serdecznie zachęcamy!) lub odwiedzić tylko na czas wydarzenia, które was interesuje.

Pora roku dobrana jest tak, że naprawdę bardzo rzadko zdarza się brak pogody – przeważnie mamy słońce. Dodajcie do tego malowniczą okolicę, jaskinie, ruiny zamku, cisze i spokój, niewielką liczbę turystów, plenerowe sesje RPG oraz wesołą zabawę przy ogniskach i wiecie już co to jest Flamberg. Trzeba jednak nadmienić, że Flamberg jest konwentem namiotowym (kto bardzo chce, może wynająć pokój we wsi, ale nie o to chodzi w całej tej zabawie), pod otwartym niebem.

Największą atrakcją Flambergu są bardzo duże kilkudniowe gry terenowe i larpy, których tradycja sięga blisko dwóch dekad. Około dwustu osób, wszyscy w strojach, wszyscy na na kilka dni przenoszący się do fascynujących światów gier.

Żeby zrozumieć trzeba to przeżyć – planujcie wyjazd już teraz!"


Konwent Flamberg 2018, odbędzie się w dniach 11-19 sierpnia br. w miejscowości Czatachowa.
W Rekwizytorni zapewniamy sprzedaż wejściówek na Flamberg 2018. Wejściówka taka obejmuje całość atrakcji konwentu i udział we wszystkich jego wydarzeniach (według dostępności miejsc czy ról) oraz pełen dostęp do infrastruktury obozowiska. Wejściówki znajdziecie w naszym sklepie klikając w ten link -> Flamberg 2018 wejściówka

flamberg 2018
Darmowa dostawa na Flamberg 2018.
Produkty zakupione w Rekwizytorni mogą zostać dostarczone za darmo bezpośrednio na imprezę. Zaoszczędzi Wam to pieniędzy oraz kłopotów z pakowaniem się i przewożeniem często nieporęcznej broni czy pancerza. Aby skorzystać z takiej opcji wystarczy wybrać przy składaniu zamówienia opcję "Dostawa na Flamberg 2018". Sprzęt należy odebrać od nas w pierwszy weekend konwentu lub jeśli to niemożliwe to w inny dzień od organizatorów konwentu.
Zniżki, rabaty, promocje.Po pierwsze 10% zniżki na wszystkie produkty marek Epic Armoury i Forgotten Dreams. Zniżka ta obejmuje zatem cały asortyment sprzętu przeznaczonego na larpy. Taniej kupicie nie tylko najlepszą na rynku broń larpową, ale także pancerze, kostiumy oraz dodatki do nich. Aby uruchomić zniżkę wystarczy użyć kodu rabatowego FLAMBERG 2018, opłacić zamówienie i wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Flamberg 2018".Oferujemy Wam także 15% rabat na wszystkie produkty z linii Epic Effect - a więc maski, farby do ciała, aplikacje lateksowe, oraz szereg dodatków ubarwiających waszą larpową stylizację.  Wystarczy użyć kodu rabatowego FLAMBERG 2018 EPIC EFFECT, opłacić zamówienie i wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Flamberg 2018".
Na koniec mamy 20% rabatu na produkty do charakteryzacji, najlepszej na rynku niemieckiej firmy Maskworld. Aby uruchomić zniżkę należy użyć kodu rabatowego FLAMBERG 2018 MASKWORLD, opłacić zamówienie i wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Flamberg 2018".


*Oferta obowiązuje do 15.07.2018 r. na produkty "na zamówienie" oraz do 10.08.2018 r. na produkty z działu "ekspresowa dostawa".Konwent Flamberg


Koszulki, bluzy i inne gadżety.

Prowadzimy przedsprzedaż pamiątkowych t-shirtów, bluz, oraz innych gadżetów związanych z Flambergiem 2018. (T-shirty pojawią się w naszym sklepie lada moment). Wszystkie zamówione produkty przywieziemy wam bezpośrednio na konwent. W ofercie znajdziecie też możliwość nadruku na koszulkach lub bluzach waszych ksywek.Sklep larpowy Rekwizytornia prowadzi sprzedaż produktów związanych z Flambergiem 2018 w ramach wsparcia i współpracy z organizatorami. Cały dochód ze sprzedaży zasila budżet imprezy.