Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Okazje

FORNOST 2018Takie imprezy zapadają w pamięci, takie imprezy budują społeczności larpowe, tworzą więzi, przyjaźnie. Biwakowe życie, wspólna zabawa i dopracowany duży larp osadzony w uniwersum Śródziemia - oto czego można się spodziewać na Fornoście.Fornost odbywa się w terminie od 29 lipca do 5 sierpnia w miejscowości Łutowiec na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.


Fornostowa strona www      Galeria zdjęć Fornostowych      Fornostowy FanPage
W Rekwizytorni zapewniamy Wam sprzedaż wejściówek na Fornost 2018. Wejściówka taka obejmuje całość atrakcji konwentu i udział we wszystkich jego wydarzeniach (według dostępności miejsc czy ról) oraz pełen dostęp do infrastruktury obozowiska. Wejściówki znajdziecie w naszym sklepie klikając w ten link -> Fornost 2018 - wejściówka

FORNOST 2018
Darmowa dostawa na Fornost 2018.
Produkty zakupione w Rekwizytorni mogą zostać dostarczone za darmo bezpośrednio na imprezę. Zaoszczędzi Wam to pieniędzy oraz kłopotów z pakowaniem się i przewożeniem często nieporęcznej broni czy pancerza. Aby skorzystać z takiej opcji wystarczy wybrać przy składaniu zamówienia opcję "Dostawa na Fornost 2018". Sprzęt należy odebrać od organizatorów podczas trwania konwentu.
Zniżki, rabaty, promocje.
Dla uczestników Fornostu mamy w tym roku kilka kodów rabatowych, które umożliwią zakupy po obniżonych cenach. Po pierwsze 10% zniżki na wszystkie produkty marki Epic Armoury Zniżka ta obejmuje zatem zarówno broń larpową, jak i całą naszą ofertę kostiumów i pancerzy larpowych. Po drugie 10% rabatu na strzały i bełty marki IDV. Aby uruchomić zniżkę wystarczy użyć kodu rabatowego FORNOST 2018, opłacić zamówienie i wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Fornost 2018".Oferujemy Wam także 15% rabatu na produkty Epic Effect,. a więc wszystko to co służy do ubarwienia waszej stylizacji larpowej - maski, aplikacje lateksowe, farby do ciała, dodatki i ozdoby. Zniżkę tą obsługuje kod FORNOST 2018 EPIC EFFECT.Na koniec 20% na produkty do charakteryzacji marki MASKWORLD - niemieckiej firmy specjalizującej się w dziedzinie charakteryzacji. Aby wykorzystać zniżkę należy użyć kodu FORNOST 2018 MASKWORLD, opłacić zamówienie i wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Fornost 2018".
*Oferta obowiązuje do 30.06.2018 r. na produkty "na zamówienie" oraz do 29.07.2018 r. na produkty z działu "ekspresowa dostawa".