Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Okazje

FORT 2018W ubiegłym roku byliśmy na Forcie i od tego czasu bardzo żałujemy, że była to dopiero pierwsza nasza wizyta na tym konwencie. Fort okazał się bowiem świetnym konwentem organizowanym w uroczym miejscu i pełnym przyjaznych ludzi tworzących barwną społeczność.

Cieszymy się zatem niezmiernie mogąc pojechać na Fort w tym roku i oczywiście planujemy spędzić tam z Wami odrobinę więcej czasu niż ostatnio.konwent FORT


Witryna internetowa Fortu      FanPage Fortu      Grupa fortowa na FBFort jest konwentem RPG którego główną atrakcją jest ogromny larp osadzony w warhammerowym Starym Świecie. Co roku przyciąga on setki larpowych graczy z całej polski - w roku 2016 było to ponad 300 uczestników.

Od 2004 roku, kiedy to impreza stawiała pierwsze kroki, trwa dynamiczny jej rozwój i rozkwit, zapewniając jej ogromną rzeszę fanów. Fort to aż pięć dni zabawy, konkursów, warsztatów, itp, duża trzydniowa gra w świecie Warhammera, rewelacyjne lokacje larpowe, a do tego świetna lokalizacja całej imprezy zapewniająca porządną infrastrukturę.
Konwent Fort 2018 odbędzie się w dniach 04-08 lipca br. w Czyżowicach (woj. śląskie).

FORT
Darmowa dostawa na Fort 2018.
Produkty zakupione w Rekwizytorni mogą zostać dostarczone za darmo bezpośrednio na imprezę. Zaoszczędzi Wam to pieniędzy oraz kłopotów z pakowaniem się i przewożeniem często nieporęcznej broni czy pancerza. Aby skorzystać z takiej opcji wystarczy wybrać przy składaniu zamówienia opcję "Dostawa na Fort 2018". Sprzęt należy odebrać od nas lub od organizatorów podczas trwania konwentu.
Zniżki, rabaty, promocje.
Kolejny rok w rmach naszej współpracy z Organizacją Fortu mamy dla Was - uczestników tej imprezy kilka zniżek na nasze produkty. Po pierwsze 10% zniżki na wszystkie produkty marki Epic Armoury. Zniżka ta obejmuje zatem zarówno broń larpową, jak i całą naszą ofertę kostiumów i akcesoriów larpowych. Aby uruchomić zniżkę wystarczy użyć kodu rabatowego FORT 2018, opłacić zamówienie i wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Fort 2018".Następnie 10% na elementy do charakteryzacji marki Epic Effect. Zatem wszystko co ubarwi larpową stylizację - maski, farby do ciała, aplikacje lateksowe, a nawet trofea wojenne. Aby uruchomić zniżkę wystarczy użyć kodu rabatowego FORT 2018 EPIC EFFECT, opłacić zamówienie i wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Fort 2018".15 % na bezpieczne bełty i strzały larpowe IDV. Wystarczy użyć kodu rabatowego FORT 2018 IDV, opłacić zamówienie i wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Fort 2018".Oprócz tego dodatkowe 10% rabatu - czyli sumarycznie 20% zniżki po użyciu kodu FORT 2018 PANCERZ na pancerze larpowe marki Epic Armoury. Możecie zakupić taniej zarówno pancerze stalowe, od hełmów po nagolennice, jak i skórzane.  Aby wykorzystać 20% rabatu na pancerze należy użyć łącznie obu kodów rabatowych - FORT 2018 + FORT 2018 PANCERZ, opłacić zamówienie i wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Fort 2018".


*Oferta obowiązuje do 10.06.2018 r. na produkty "na zamówienie" oraz do 04.07.2018 r. na produkty z działu "ekspresowa dostawa".