Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Okazje

ORKON 2018Podobnie jak i Wy drodzy Orkonowcy, nie wyobrażamy już sobie wakacji bez wizyty w Łutowcu i spotkania się z Wami pod orkonowym niebem. Cieszymy się zatem niezmiernie z faktu kolejnego roku współpracy z Organizatorami Orkonu i dziękujemy Wam za zaufanie.

Przygotowujemy dla Was pamiątkowe koszulki i bluzy, pomagamy w akredytacji prowadząc sprzedaż wejściówek, wspieramy Organizację. Jak co roku przygotowaliśmy też dla Was - uczestników Orkonu - kody rabatowe na sprzęt larpowy oraz darmową dostawę do Łutowca. A że świętujemy w tym roku także 10 urodziny Rekwizytorni, będziemy mieli również dla Was specjalne - orkonowe niespodzianki.Orkon 2017


Witryna internetowa Orkonu        FanPage Orkonu          Grupa orkonowa na FB


Orkon to najdłuższy i najstarszy konwent larpowy w Polsce.  Od ponad dwudziestu pięciu lat, co roku przyciąga na Jurę Krakowsko- Częstochowską setki fanów gier terenowych i nie tylko.

W ciągu czternastu dni imprezy organizowane są gry terenowe oraz salonowe osadzone zarówno w znanych, komercyjnych uniwersach, jak i w unikalnych światach autorskich.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tym hobby, Orkon to miejsce dla Ciebie.


Konwent Orkon 2018, odbędzie się w dniach 14-28 lipca br. w Łutowcu.
W Rekwizytorni zapewniamy Wam sprzedaż wejściówek na Orkon 2018. Wejściówka taka obejmuje całość atrakcji konwentu i udział we wszystkich jego wydarzeniach (według dostępności miejsc czy ról) oraz pełen dostęp do infrastruktury obozowiska. Wejściówki znajdziecie w naszym sklepie klikając w ten link -> Orkon 2018 - wejściówka

Orkon 2018

Darmowa dostawa na Orkon 2018.
Produkty zakupione w Rekwizytorni mogą zostać dostarczone za darmo bezpośrednio na imprezę. Zaoszczędzi Wam to pieniędzy oraz kłopotów z pakowaniem się i przewożeniem często nieporęcznej broni czy pancerza. Aby skorzystać z takiej opcji wystarczy wybrać przy składaniu zamówienia opcję "Dostawa na Orkon 2018". Sprzęt należy odebrać od nas w pierwszy lub drugi orkonowy weekend, lub jeśli to niemożliwe, to w inny dzień od organizatorów konwentu.
Zniżki, rabaty, promocje.
Dla uczestników Orkonu mamy kilka kodów rabatowych, które umożliwią zakupy po obniżonych cenach.

Po pierwsze 10% zniżki na wszystkie produkty Ready For Battle, marki obejmującej całą gamę tańszych produktów (od broni larpowej, przez kostiumy aż po pancerze) o prostym i uniwersalnym designe, które zaprojektowano z myślą o początkujących larpowacach.

Po drugie 10% zniżki na kostiumy, pancerze i ekwipunek Epic Armoury, największej światowej marki larpowej.

Jak uruchomić te zniżki? Wystarczy użyć kodu rabatowego ORKON 2018, wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Orkon 2018" i opłacić zamówienie.

Oferujemy Wam także +5% (a więc sumarycznie 15%) rabatu na cały asortyment broni larpowej Epic Armoury. Od rzutek, przez całą gamę mieczy (również hybrydowych), toporów i tarcz, aż bo halabardy i włócznie.

Wystarczy użyć kodów rabatowych (obu równocześnie) ORKON 2018 oraz ORKON 2018 BROŃ, wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Orkon 2018" i opłacić zamówienie.

Na koniec, do tych kostiumów i broni, mamy 20% dla wizualnego "wow", czyli zniżkę na elementy do charakteryzacji marki MASKWORLD. Elfie uszy, sztuczne rany, kleje do ciała, collodium do robienia sztucznych blizn, itd.

Zniżka ta zadziała po użyciu kodu ORKON 2018 CHARAKTERYZACJA .*Oferta obowiązuje do 14.06.2018 r. na produkty "na zamówienie" oraz do 14.07.2018 r. na produkty z działu "ekspresowa dostawa".