Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Okazje

  • Viking Shield
    Viking Shield

    Viking Shield -  tarcza śr. 50cm,...

    248,00 zł -20% 310,00 zł

10 urodziny Rekwizytorni!


10 urodziny Rekwizytorni!


Minęło dziesięć lat od kiedy dostarczyliśmy Wam pierwszą broń na konwent. Były to lateksowe miecze wyprodukowane przez Forgotten Dreams Design-Studio​ i Epic Armoury​; firmy będące naszymi partnerami po dziś dzień.

Cieszyliśmy się chyba bardziej niż Wy, nie wiedząc jeszcze, że w sierpniowym słońcu, zaczyna się nasza wielka przygoda. Że przed nami tyle prób, z których uda nam się wyjść zwycięsko oraz tyle nabitych guzów, nazywanych przez niektórych punktami doświadczenia. Nie mieliśmy pojęcia, że spotkamy tak ważnych sojuszników i tak wspaniałych przyjaciół wśród naszych Klientów. Dziękujemy Wam za każdy dzień tej wyprawy, która, jak wierzymy, dopiero się zaczyna.

REKWIZYTORNIA narodziła się z pasji do larpów, chęci ich popularyzacji oraz co najważniejsze z chęci ich wizualnego ulepszenia, poprawienia ich jakości i zaszczepienia profesjonalnego podejścia do tego hobby”.

Zrealizowaliśmy w Rekwizytorni tysiące zamówień internetowych i niezliczoną masę transakcji podczas spotkań z Wami na konwentach. Udało nam się zmienić hobby w swoją wymarzoną pracę.

REKWIZYTORNIA współpracuje z konwentami larpowymi i grupami związanymi ze środowiskiem larpowym w naszym kraju. Staramy się wspierać wszelkie inicjatywy larpowe.”

Dziękujemy Organizatorom polskich imprez larpowych za owocną i zawsze przyjemną współpracę! Dziękujemy Wam, naszym przyjaciołom i Klientom, za zaufanie, którym nas w ciągu tej dekady obdarzaliście i nadal obdarzacie.(cytaty z zakładki "O Nas" powstałej w 2008 roku.)


rekwizytornia sklep larpowy


A jak będziemy świętować?Przez cały sezon larpowy będziemy mieli dla Was wiele niespodzianek, akcji promocyjnych i prezentów. Przypomnimy Wam stare czasy i opowiemy o rzeczach, o których nigdy Wam nie mówiliśmy. Będzie trochę ciekawostek statystycznych i cyferek opisujących minioną dekadę. Wprowadzimy program obniżający nasze ceny. Będą urodzinowe promocje oraz niespodzianki w sklepie i w paczkach od nas, które, aby mogły niespodziankami pozostać, musimy teraz przemilczeć.

O całej akacji będziemy informowali na naszym fanpage na portalu Face Book. ledźcie naszą stronę, aby mieć pewność, że nic Was nie ominie - wybierzcie w aktualnościach opcję "wyświetl najpierw".


Zobacz co zrobić, aby niczego nie przegapić.Wasza Rekwizytornia Sklep Larpowy.