Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Okazje

10 urodziny Rekwizytorni!


10 urodziny Rekwizytorni!


Minęło dziesięć lat od kiedy dostarczyliśmy Wam pierwszą broń na konwent. Były to lateksowe miecze wyprodukowane przez Forgotten Dreams Design-Studio​ i Epic Armoury​; firmy będące naszymi partnerami po dziś dzień.

Cieszyliśmy się chyba bardziej niż Wy, nie wiedząc jeszcze, że w sierpniowym słońcu, zaczyna się nasza wielka przygoda. Że przed nami tyle prób, z których uda nam się wyjść zwycięsko oraz tyle nabitych guzów, nazywanych przez niektórych punktami doświadczenia. Nie mieliśmy pojęcia, że spotkamy tak ważnych sojuszników i tak wspaniałych przyjaciół wśród naszych Klientów. Dziękujemy Wam za każdy dzień tej wyprawy, która, jak wierzymy, dopiero się zaczyna.

REKWIZYTORNIA narodziła się z pasji do larpów, chęci ich popularyzacji oraz co najważniejsze z chęci ich wizualnego ulepszenia, poprawienia ich jakości i zaszczepienia profesjonalnego podejścia do tego hobby”.

Zrealizowaliśmy w Rekwizytorni tysiące zamówień internetowych i niezliczoną masę transakcji podczas spotkań z Wami na konwentach. Udało nam się zmienić hobby w swoją wymarzoną pracę.

REKWIZYTORNIA współpracuje z konwentami larpowymi i grupami związanymi ze środowiskiem larpowym w naszym kraju. Staramy się wspierać wszelkie inicjatywy larpowe.”

Dziękujemy Organizatorom polskich imprez larpowych za owocną i zawsze przyjemną współpracę! Dziękujemy Wam, naszym przyjaciołom i Klientom, za zaufanie, którym nas w ciągu tej dekady obdarzaliście i nadal obdarzacie.(cytaty z zakładki "O Nas" powstałej w 2008 roku.)


rekwizytornia sklep larpowy


A jak będziemy świętować?Przez cały sezon larpowy będziemy mieli dla Was wiele niespodzianek, akcji promocyjnych i prezentów. Przypomnimy Wam stare czasy i opowiemy o rzeczach, o których nigdy Wam nie mówiliśmy. Będzie trochę ciekawostek statystycznych i cyferek opisujących minioną dekadę. Wprowadzimy program obniżający nasze ceny. Będą urodzinowe promocje oraz niespodzianki w sklepie i w paczkach od nas, które, aby mogły niespodziankami pozostać, musimy teraz przemilczeć.

O całej akacji będziemy informowali na naszym fanpage na portalu Face Book. ledźcie naszą stronę, aby mieć pewność, że nic Was nie ominie - wybierzcie w aktualnościach opcję "wyświetl najpierw".


Zobacz co zrobić, aby niczego nie przegapić.Wasza Rekwizytornia Sklep Larpowy.