Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Okazje

LARP JUNIORLarpy rozwijają naszą wyobraźnię, uczą kreatywności i podejmowania decyzji, dostarczają przeżyć, których normalnie byśmy nie doświadczyli. To wspaniałe narzędzie, które prócz zapewnienia nam rozrywki, także rozwija i uczy, a które dostępne jest dla chętnych w praktycznie każdym wieku.

Polska scena larpowa ma już blisko 3 dekady, a to oznacza, że wśród graczy jest sporo rodziców, których pociechy raz po raz pojawiają się na polskich konwentach. Larpy znalazły także uznanie w ofertach agencji eventowych oraz biur turystycznych organizujących larpowe imprezy dla młodszych fanów fantastyki.larpjuniorW naszej ofercie mamy produkty dedykowane młodzieży i początkującym larpowcom. Są to podstawowe (proste) produkty wysokiej jakości i w relatywnie niskiej cenie. W kategorii JUNIOR znajdziecie wszytko co może być potrzebne na larpie, a więc zarówno broń, pancerz, tarcze, jak i kostiumy i dodatki, aż po biżuterię i akcesoria do charakteryzacji. Broń dedykowana początkującym oraz najmłodszym graczom to głównie produkty duńskiej marki Ready For Battle. To larpowe produkty wykonane z wyjątkową dbałością o bezpieczeństwo użytkowania - kevlarowe zabezpieczenie sztychu i elastyczny rdzeń z włókna szklanego, który bardzo dobrze absorbuje energię uderzenia. Kostiumy dla najmłodszych zaprojektowano w rozmiarach którym przypisano przedziały wiekowe 6 do 8 lat i 8 do 10 lat. Przy każdym produkcie zamieściliśmy tabelę opisującą odpowiednie wymiary odzieży.   

W miarę możliwości, wszystkie produkty w nowym dziale staraliśmy się zaprezentować na zdjęciach z najmłodszymi, przygotowaliśmy też dokładne opisy produktów wraz z fabularyzowanymi wprowadzeniami i podpowiedziami dotyczącymi dopasowania ekwipunku do odgrywanej postaci.Z okazji otwarcia nowego działu JUNIOR uruchomiliśmy 5% kod rabatowy na wszystkie produkty z niego. Aby skorzystać z oferty należy użyć w koszyku kodu #LARPJUNIOR. Kod ten łączy się z innymi promocjami w naszym sklepie oraz z innymi kodami rabatowymi. Oferta trwa do końca maja 2018 roku.