Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Stronghold

Posted by
Stronghold to broń przeznaczona do walk treningowych i do larpów bitewnych. Miecze z tej serii pochodzą z duńskiej fabryki larpowej Iron Fortress i stanowią idealną odpowiedź na potrzebę zwiększenia trwałości broni larpowej przy zachowaniu parametrów bezpieczeństwa jej użytkowania.
W związku ze zmianami w przepisach prawa zmianom uległy nasz Regulamin i Polityka prywatności. Prosimy abyście zapoznali się z nowymi regulacjami oraz prawami jakie przysługują Wam w związku z RODO.

FLAMBERG 2018

Posted by
Kolejny rok współpracy z Flambergiem (konwentem z którego wykiełkowała Rekwizytornia) i kolejne zniżki dla jego uczestników. Jak zawsze, zamówienia dostarczymy Wam darmowo do Czatachowej w pierwszy flambergowy weekend.

FORNOST 2018

Posted by
Niezmiennie podkreślamy, że jeśli spojrzeć na mapę polskich konwentów larpowych, to Fornost jest tam punktem zupełnie wyjątkowym. Wesoła atmosfera, biwakowe życie, wspaniali i przyjaźni ludzie, a do tego epicki dwudniowy tolkienowski larp. Niezmiennie też Rekwizytornia wspiera Fornost.

FORT 2018

Posted by
W ubiegłym roku byliśmy na Forcie i od tego czasu bardzo żałujemy, że była to dopiero pierwsza nasza wizyta na tym konwencie. Fort okazał się bowiem świetnym konwentem organizowanym w uroczym miejscu i pełnym przyjaznych ludzi tworzących barwną społeczność.
Showing 1 to 5 of 86 (1 Pages)