Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Po zakończeniu sezonu larpowego, zapraszamy Was do udziału w naszej wyprzedaży, którą prowadzimy na portalu Facebook. Akcja polegać będzie na wystawianiu ofert sprzedaży kierowanych do uczestników facebookowego wydarzenia, którzy mogą złożyć ofertę na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy".
Wspieramy IV Regiment Ostlandu - grupę larpową odtwarzająca formację piechoty Imperium z uniwersum Warhammera. IV Regiment spotyka się na manewrach, wydarzeniach i larpach w całej Polsce. Jako grupa oferują przede wszystkim świetną zabawę, ale i pomoc merytoryczną w tworzeniu stroju, doborze opancerzenia, itd..

#KUPHEŁM

Posted by
Rację ma Środowisko larpowe promując bezpieczeństwo podczas gier akcją #kuphełm. Kolejny rok z rzędu wspieramy tą inicjatywę obniżając ceny na hełmy.

Małe Ceny

Posted by
Z okazji naszych 10 urodzin, dla naszych stałych Klientów, mamy duży prezent - "Małe Ceny".Każdy kto przez ostatnie 10 lat wydał w Rekwizytorni sumarycznie przynajmniej 100 zł, po zalogowaniu zobaczy nowe, niższe ceny.

Stronghold

Posted by
Stronghold to broń przeznaczona do walk treningowych i do larpów bitewnych. Miecze z tej serii pochodzą z duńskiej fabryki larpowej Iron Fortress i stanowią idealną odpowiedź na potrzebę zwiększenia trwałości broni larpowej przy zachowaniu parametrów bezpieczeństwa jej użytkowania.
Showing 1 to 5 of 89 (1 Pages)