Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Końcówka roku to już tradycyjnie czas na Ogólnopolską Ankietę Larpową. W imieniu jej autorów gorąco zachęcamy Was do jej wypełnienia.
Wszystkie złożone zamówienia, które wpłyną do nas przed końcem weekendu (2-3 grudnia), dostarczymy Wam przed Wigilią.

Black Friday 2017.

Posted by
Od piątku do niedzieli, rabat 10% na cały nasz larpowy asortyment po użyciu kodu rabatowego #blackfriday. Miecze, noże, strzały, zbroje, tarcze, tabardy, koszule, tuniki, gorsety, maski, farby, kapelusze, paski, buty, butelki i buteleczki, a nawet goblińskie głowy - praktycznie wszystko co w sklepie wynajdziecie.
Zapraszamy Was na naszą doroczną Jesienna Wyprzedaż prowadzona za pośrednictwem portalu Facebook. Przez pierwsze dwa tygodnie listopada będziemy publikowali w specjalnym wydarzeniu oferty na sprzedaż produktów po mocno obniżonych cenach. Uczestnicy wyprzedaży dodatkowo uczestniczą w konkursie gdzie do wygrania jest nowiutki miecz larpowy.

Przelewy24

Posted by
Od dnia dzisiejszego, w ramach metod płatności w naszym sklepie, istnieje możliwość skorzystania z mechanizmu szybkich płatności "Przelewy24". Dzięki temu klienci Rekwizytorni mają teraz możliwość skorzystania z uproszczonych i szybkich metod zapłaty za zakupiony towar.
Showing 1 to 5 of 76 (1 Pages)