Gauntlets

201401

Nowy

Gauntlets - rękawice ze stali grubości 1 mm w stylistyce renesansowej.

 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

619,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

Waga [g]1404
TypPancerz larpowy metalowy
MarkaEpic Armoury
Grubość [mm]1
StylImperialnyGauntlets - rękawice ze stali grubości 1 mm w stylistyce renesansowej. Chronią obszar od palców po nadgarstek. Wykonane tak, by leżały wygodnie na dłoni, a dzięki nachodzącym na siebie płytkom, nie krępowały zanadto ruchów. Specjalnie formowana rękawica wygodnie ochrania kłykcie i kciuk. Krótki karwasz ochrania nadgarstek i część przedramienia.

KOLORYSTYKA

  • pancerz: stylizowana stal. W środku malowany na czarno,
  • paski: brązowe,
  • klamry: srebrne.

CECHY

  • Dobra jakość i wytrzymałość.
  • Prosty i uniwersalny design, pozwalający na zestawienie z szeroka gamą produktów Epic Armoury.
  • Przeznaczony do larpów (zaoblenia chroniące broń przed uszkodzeniami).
  • Zapięcia wykonane z naturalnej skóry licowanej dobrej jakości.KONSERWACJA

Elementy stalowe powinny być zabezpieczane przed korozją. W tym celu należy przechowywać je w suchym miejscu oraz regularnie smarować olejem. W przypadku pojawienia się ogniska rdzy, należy je usunąć przy pomocy lekkościernej pasty polerskiej. 

Paski i inne elementy ze skóry naturalne wymagają regularnej konserwacji produktami do pielęgnacji skóry. Aby oczyść produkty ze skóry naturalnej należy usunąć z nich brud twardą szczoteczką, a następnie delikatnie przetrzeć je namydloną, wilgotną ściereczką. Mydło należy usunąć przy pomocy wypłukanej i wyciśniętej z wody ściereczką. Po jego usunięciu należy wytrzeć skórę do sucha. Po oczyszczeniu należy przetrzeć skórę niewielką ilością oliwy z oliwek lub specjalistycznego preparatu do konserwacji skóry.