Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-02-16

Wspieramy Złote Lwy Marienburga

Na larpach bitewnych w świecie Warhammera wcielamy się w zawodowych żołnierzy i cywili związanych z armią, zorganizowanych w ramach kompanii najemnej z Marienburga, wiecznego miasta. Marienburg jest bardzo charakterystyczną lokacją w świecie Warhammera. To wielkie i bogate portowe miasto kupców, dyplomatów, podróżników, żeglarzy i odkrywców, którym rządzą intrygi, ryzyko i złoto.


Złote Lwy to oddział, który stawia przede wszystkim na zaangażowanie, rozwój i jakość: odgrywania, strojów i sprzętu, kultury gry i fair play. Twardo stoimy przy klimacie świata gry - chcemy wyglądać jak postacie znane z figurek i grafik z Warhammera. Kładziemy silny nacisk na wspólną grę - w oddziale panuje wojskowy ordnung (porządek), a kompania rozkłada obóz, śpi, pije, maszeruje, walczy, umiera i zwycięża razem. Walczymy bronią bitewną (zobaczysz u nas wielkie miecze, halabardy i śliczne tarcze) w zwartym szyku. Na grach na których ma to sens wcielamy się w przybocznych dowódcy armii, co poza walką dostarcza nam fundamentów do ciekawej gry obozowej na poziomie całej armii i wątków z innymi oddziałami.

 

 

 

 

 

Więc jeśli do twarzy Ci w niebieskim, czerwonym i złotym - barwach morza, krwi i pieniądza, chcesz wcielić się w postać zawodowego żołnierza, członka grupy profesjonalistów walczących piórem i mieczem, i ramię w ramię z nami szturmować na linie wroga... nie czekaj, zaciągnij się!

 

Więcej informacji znajdziesz w Przewodniku po Złotych Lwach