Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2024-02-27

Wspieramy Żagiew - Ogniwo Sił Specjalnych Królestwa Aedirn


"- Słyszałem o tym specjalnym wojsku - potwierdził Pluskolec.

- to na Wiewiórki szykowane, bo z elfimi komandami legularne wojsko nie daje rady. Najchętniej, jakem słyszał, zaciągają tam półelfów.

-Krew elfów"
Ogniwo Sił Specjalnych "Żagiew" składa się z półelfów i kwarteronów walczących pod ludzkim dowództwem. To niewielki, zwarty oddział wyszkolony do walki z nieludzkimi terrorystami na ich własnym terenie. Ich specjalnością jest rozpoznanie, przeprowadzanie zasadzek, sabotażu i skrytobójstw.

Żagiew zbiera pod swoim sztandarem graczy chcących odgrywać postacie szargane sprzecznymi motywacjami; z jednej strony brodatych oprychów maskujących domieszkę elfiej krwi jak tylko zdołają, pragnących pokazać, że ze Starszym Ludem nie łączy ich już zupełnie nic; z drugiej: półelfich tropicieli, noszących elfie fryzury i dodatki, którzy stanęli po stronie zwycięzców w nadziei na to, że ich zaangażowanie w tej wojnie poprawi byt ich zasymilowanych pobratymców żyjących w ludzkich osiedlach.


 


Grupa Larpowa Żagiew skupia graczy z całej Polski, ale najaktywniej działa w Poznaniu. Pojawią się na larpach, których akcja jest osadzona w świecie opowiadań o wiedźminie autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Odgrywają rolę bezwzględnych komandosów z Aedirn, ale w rzeczywistości stanowią grupę serdecznych przyjaciół skupionych wokół pasji wspólnego grania w larpy.
Sklep Rekwizytornia i Grupa Larpowa Żagiew

 Rekwizytornia powstała z pasji do larpów i gier terenowych. W ramach swojej działalności od lat wspieramy zarówno organizatorów imprez larpowych, jak i grupy larpowe. Idea tworzenia takich grup sięga bowiem do korzeni polskiej sceny, kiedy to na ówczesnych grach terenowych tworzono drużyny rywalizujące z sobą o zwycięstwo. Ten pomysł związany był z przeniesieniem stolikowego RPG na zabawę w ternie i w strojach. Współczesne grupy larpowe objeżdżające polskie imprezy nadają im niepowtarzalnego kolorytu, budują więzi i wyzwalają (także poprzez rywalizację) ogromne pokłady energii skupionych w nich ludziach, energii do zabawy, do tworzenia i radości z larpowania.

Sklep larpowy Rekwizytornia wspiera Grupę Larpową Żagiew udzielając jej członkom zniżek na broń larpową, kostiumy oraz pancerze larpowe. Oferujemy także inną pomoc, zgodnie z ustaleniami z grupą, w miarę naszych możliwości.Dla członków grupy mamy 15% zniżki na wszystko, 15% na broń larpową i 20% na pancerze larpowe.
Jeśli jesteś członkiem Grupy Larpowej Żagiew i chcesz uzyskać zniżkę na ekwipunek, zgłoś się do swojego dowódcy!


A jeśli chciałbyś dołączyć do oddziałów specjalnych, skontaktuj się z Kapitanem Dragomirem na FB!Grupa Larpowa Żagiew na FB

 

pixel