Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2023-02-03

Wspieramy Kompanię Najemną Rattentod

"My jesteśmy Rattentod,
Śmierci Szczurów granda.
Morr nam ojcem, matką Śmierć
- Z czerni nasza banda.


Jeśli jest nam w życiu źle
I trapią nas smutki,
Topimy je w rzece krwi,
Albo w morzu wódki.


Oto idzie Rattentod,
Rycząc w niebogłosy.
Znakiem naszym szczurzy czerep,
A za nim dwie kosy."     Rattentod to oddział najemników inspirowany "Czarną Kompanią" Glena Cooka. Historycznie powiązany z Marienburgiem, ale w jego skład wchodzą ludzie i nieludzie z różnych zakątków Starego Świata. 

       Kompania ze względu na swój najemniczy charakter oraz fabułę elastycznej grupy do specjalnych zadań bojowych, szkoli się i dozbraja jako ciężka piechota nieliniowa, oddział przeznaczony do flankowania, zwiadu bojem, nawiązywania kontaktu i rozpoznania.Rattentod_01.png

  

        Kompania Najemna Rattentod jest ogólnopolską grupą larpową, która w pierwszej kolejności stawia na budowanie klimatu Warhammera przez role play. Członkowie stanowią grupę serdecznych przyjaciół, jednocześnie na larpach, pozostając sprawnym i karnym w boju oddziałem posługujący się własnymi komendami. 


Sklep Rekwizytornia i Grupa Larpowa Rattentod


Rekwizytornia powstała z pasji do larpów i gier terenowych. W ramach swojej działalności od lat wspieramy zarówno organizatorów imprez larpowych, jak i grupy larpowe. Idea tworzenia takich grup sięga bowiem do korzeni polskiej sceny, kiedy to na ówczesnych grach terenowych tworzono drużyny rywalizujące z sobą o zwycięstwo. Ten pomysł związany był z przeniesieniem stolikowego RPG na zabawę w ternie i w strojach. Współczesne grupy larpowe objeżdżające polskie imprezy nadają im niepowtarzalnego kolorytu, budują więzi i wyzwalają (także poprzez rywalizację) ogromne pokłady energii skupionych w nich ludziach, energii do zabawy, do tworzenia i radości z larpowania.

Sklep larpowy Rekwizytornia wspiera Grupę Larpową Rattentod udzielając jej członkom zniżek na broń larpową, kostiumy oraz pancerze larpowe. Oferujemy także inną pomoc, zgodnie z ustaleniami z grupą, w miarę naszych możliwości.


Dla członków Rattentod mamy 15% zniżki na wszystko, 20% zniżki na pancerze larpowe, 20% zniżki na strzały IDV z oferty EKSPRESOWA DOSTAWA.


Jeśli jesteś członkiem Kompanii Najemnej Rattentod i chcesz uzyskać zniżkę na ekwipunek, zgłoś się do swojego dowódcy!

 

A jeśli chciałbyś dołączyć do ciężkiej piechoty nieliniowej i wyruszyć na bitewny szlak, skontaktuj się z członkami grupy na FB!

Grupa Larpowa Kompania Najemna Rattentod

 

 

 

pixel