Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-11-04

Wspieramy Kislevskie Ruszenie,,Ponoć z mroźnej północy przyjechali całymi taborami. Nie poznać czy najemne wojsko czy jaka karawana wędrowna - smród gorzały i hałasy muzykantów się za nimi ciągną, aż za drugie sioło. Mawiają że wśród nich i żołdaki poborowe i rębajły co się za garść grosza i ciepłą strawę najęli, i rzezimieszki wszelakie. A część to zwykłe chłopstwo co to z wsi popalonych przez Wielkiego Najeźdźcę tfu to i się do karawany dołączyli. A na czele ich stoją tacy co się Radą Atamanów każą nazywać. Dziwna to zbieranina powiadam. A harce jakie się w ich obozie wyprawiają?! Hulanki, biesiady i swawole. A muzyka do białego rana gra. Ale co oni w walce wyczyniają! Z jakim zapałem biją! A oczy ich pełne gniewu sprawiedliwego i szalonej odwagi. A żeby ich jaki mądry możny do naszej obrony wynajął. bo jak z głodu nam się do gardeł rzucą, to bogowie nas nie uratują...." -nieznany talabeclandzki wieśniak;

 

 

Kislevskie_Ruszenie

 


Kislevskie Ruszenie to grupa larpowa nastawiona na larpy bitewne w klimatach Warhammer'a. Wzorujemy się na mroźnej i dzikiej krainie Kislevie - wielkiej kulturowej mieszance krajów Europy wschodniej oraz Azji. Skupiamy się głównie na strojach i motywach zapożyczonych z kultury ukraińskiej, polskiej, łemkowskiej, czy tatarskiej. Silny nacisk kładziemy na aspekt gry obozowej, utrzymywanie imersji oraz grę fabularną. Pilnujemy aby nigdy w naszym obozie nie zabrakło śpiewu, muzyki, biesiady i przyjaznych braterskich i siostrzanych relacji. Jesteśmy frakcją otwartą na nowych rekrutów zupełnie nowych w świecie larpów bitewnych. Zawsze pomożemy przy kompletowaniu ekwipunku na pierwszy wyjazd, jak i wprowadzimy w świat nowego hobby. Staramy się trzymać zdrową równowagę między dojrzałą i imersywną grą grą w brutalnym świecie ogarniętym wojną, a przyjemnym i rozrywkowym sposobem spędzania wolnego czasu w gronie znajomych. To właśnie przyjazna i szczera atmosfera liczy się dla nas najbardziej.


 Sklep Rekwizytornia i Grupa Larpowa Kislevskie Ruszenie

 Rekwizytornia powstała z pasji do larpów i gier terenowych. W ramach swojej działalności od lat wspieramy zarówno organizatorów imprez larpowych, jak i grupy larpowe. Idea tworzenia takich grup sięga bowiem do korzeni polskiej sceny, kiedy to na ówczesnych grach terenowych tworzono drużyny rywalizujące z sobą o zwycięstwo. Ten pomysł związany był z przeniesieniem stolikowego RPG na zabawę w ternie i w strojach. Współczesne grupy larpowe objeżdżające polskie imprezy nadają im niepowtarzalnego kolorytu, budują więzi i wyzwalają (także poprzez rywalizację) ogromne pokłady energii skupionych w nich ludziach, energii do zabawy, do tworzenia i radości z larpowania.

Sklep larpowy Rekwizytornia wspiera Grupę Larpową Kislevskie Ruszenie udzielając jej członkom zniżek na broń larpową, kostiumy oraz pancerze larpowe. Oferujemy także inną pomoc, zgodnie z ustaleniami z grupą, w miarę naszych możliwości.Dla członków grupy mamy 13% zniżki na wszystko, 15% na broń larpową i 18% na broń larpową marki Epic Armoury z serii Curved oraz 20% na pancerze larpowe.Jeśli jesteś członkiem Grupy Larpowej Kislevskie Ruszenie i chcesz uzyskać zniżkę na ekwipunek, zgłoś się do swojego dowódcy!


A jeśli chciałbyś zaznać hulanek, biesiady i swawoli, skontaktuj się z Radą Atamanów na FB!Grupa Larpowa Kislevskie Ruszenie na FB

 

 

pixel