Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2024-06-25

Wspieramy Ingmarytów

Chorągiew Pokutna pod wezwaniem Ingmara Axeflügel, potocznie zwana Ingmarytami, to formacja inkwizycji morryckiej Zakonu Wiecznego Spoczynku.

Naszym głównym celem jest walka z nieumarłymi oraz bluźnierstwami przeciwko regule Morra. Specjalizujemy się w zwalczaniu wampirów, nieumarłych, liczy, czarnoksiężników naruszających prawa Śmierci, a także realizacji polityki kultu Morra na terenie Imperium i poza nim.

Naszym duchowym patronem jest nasz dawny zwierzchnik, inkwizytor Ingmar von Kiel herbu Axeflügel. To jego nieugięta wiara i niezłomność w walce z siłami ciemności stanowią dla nas wzór do naśladowania.

Ingmaryci to zbiór grzeszników i ludzi upadłych, którzy poprzez służbę Morrowi otrzymują szansę na odkupienie swych win. W naszych szeregach można spotkać zarówno ludzi, jak i nieludzi ze wszystkich stron warhammerowego świata. Zjednoczeni pod sztandarem Morra, walczymy, aby przywrócić równowagę i porządek, stając się żywym przykładem, że każdy ma szansę na odkupienie.
ingmaryci
Chorągiew Pokutna Ingmarytów, znana jako Ingmaryci, to grupa larpowa z Polski. W świecie Warhammera wcielają się w role inkwizytorów Zakonu Wiecznego Spoczynku, walczących z nieumarłymi i bluźniercami.
Jednak to głęboka przyjaźń i wspólna pasja do Warhammera jako uniwersum larpowych przygód stanowią serce ich działalności. Miłość do larpów oraz pragnienie wspólnych wyjazdów, motywują ich do odkrywania nowych ścieżek i tworzenia niezapomnianych historii.
Sklep Rekwizytornia i Ingmaryci

 Rekwizytornia powstała z pasji do larpów i gier terenowych. W ramach swojej działalności od lat wspieramy zarówno organizatorów imprez larpowych, jak i grupy larpowe. Idea tworzenia takich grup sięga bowiem do korzeni polskiej sceny, kiedy to na ówczesnych grach terenowych tworzono drużyny rywalizujące z sobą o zwycięstwo. Ten pomysł związany był z przeniesieniem stolikowego RPG na zabawę w ternie i w strojach. Współczesne grupy larpowe objeżdżające polskie imprezy nadają im niepowtarzalnego kolorytu, budują więzi i wyzwalają (także poprzez rywalizację) ogromne pokłady energii skupionych w nich ludziach, energii do zabawy, do tworzenia i radości z larpowania.

Sklep larpowy Rekwizytornia wspiera Grupę Larpową Chorągiew Pokutna pod wezwaniem Ingmara Axeflügel udzielając jej członkom zniżek na broń larpową, kostiumy oraz pancerze larpowe. Oferujemy także inną pomoc, zgodnie z ustaleniami z grupą, w miarę naszych możliwości.Dla członków grupy mamy 16% zniżki na wszystko, 16% na broń larpową i 18% na pancerze larpowe.
Jeśli jesteś członkiem Ingmarytów i chcesz uzyskać zniżkę na ekwipunek, zgłoś się do swojego dowódcy!


A jeśli chciałbyś dołączyć do Zakonu Wiecznego Spoczynku, skontaktuj się z Czachą na FB!Kontakt do Dowódcy

 

pixel