Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2023-04-18

Rekwizytornia odpowiada na pytania! [WYWIAD]

Od 2008 roku, gdy powstał nasz sklep internetowy, przeszliśmy długą drogę aż do obecnych czasów, podczas których nawiązaliśmy współpracę z wieloma konwentami, wydarzeniami i oddziałami. Przez ten czas przetrwaliśmy pandemię, zakończenia jednych inicjatyw i powstawanie nowych, a postrzeganie larpów jako medium do przeżywania wspaniałych przygód uległo zmianie, przyciągając jednocześnie nowe osoby.

Z myślą o zainteresowanych powstał wyjątkowy wywiad z Anną Marią Kurek, doświadczoną dziennikarką i filologiem polskim, ale przede wszystkim - wielką fanką larpów i fantastyki. W rozmowie z panią redaktor Kurek poruszaliśmy kwestie związane z wyborem stroju, broni i rekwizytów, których używano w takich hitach jak 'Wiedźmin' czy 'Gra o Tron'. Dzieliliśmy się z nią naszymi doświadczeniami i radami, aby pomóc w przygotowaniach do tej niesamowitej przygody.

Jak się ubrać na larpa? Ile kosztuje strój? Rekwizytornia odpowiada na nasze pytania! [WYWIAD]

Jako zespół miłośników larpów i fantastyki, chcemy dzielić się naszymi doświadczeniami i wskazówkami z innymi pasjonatami. Nasze hobby to nie tylko źródło wspaniałej zabawy, ale także doskonały sposób na poznawanie ciekawych ludzi i angażowanie się w działalność społeczną. Zapraszamy Was do przeczytania całego wywiadu z panią redaktor Kurek na stronie ESKA.pl

pixel