Ratio Helmet M

Nowy

Ratio Helmet M. Hełm fantasy ze stali galwanizowanej wykonany w stylu azjatyckim.

Więcej szczegółów

426,75 zł

-25%

  • dostawa 14-21 dni

Dodaj do listy życzeń

Dane

Waga [g]1350
TypPancerz larpowy metalowy
MarkaEpic Armoury
Obwód głowy max [cm]70
Grubość [mm]1
StylRzymskiHełm w stylu fantasy (nawiązujący do stylu azjatyckiego) wykonany ze stali galwanizowanej o grubości 1 mm.  Hełm ochrania całą głowę wraz z karkiem. Wyjątkowego charakteru nadaje mu stylizowana zasłona twarzy przypominająca maskę. Wyjątkowym rozwiązaniem jest możliwość regulacji jej położenia. Z zewnątrz hełm pomalowano specjalnymi barwnikami.

Wewnątrz hełmu zamontowano fasunek wykonany ze skóry naturalnej. Pozwala on na dopasowanie hełmu i wyregulowanie jego głębokości. Od środka pomalowano hełm na czarno zabezpieczając go przed korozją.KOLORYSTYKA

  • hełm: mosiądz oraz stylizowana przyciemniana stal (z uwagi na ręczne wykonanie poziom przyciemnienia jest różny, w praktyce najczęściej pancerze tego typu są bardzo ciemne lub zupełnie czarne). W środku malowany na czarno,
  • paski: brązowe lub czarne,
  • klamry: srebrne.

CECHY

  • Dobra jakość i wytrzymałość.
  • Prosty i uniwersalny design, pozwalający na zestawienie z szeroka gamą produktów Epic Armoury.
  • Przeznaczony do larpów (zaoblenia chroniące broń przed uszkodzeniami).
  • Zapięcia wykonane z naturalnej skóry licowanej dobrej jakości.KONSERWACJA

Elementy stalowe powinny być zabezpieczane przed korozją. W tym celu należy przechowywać je w suchym miejscu oraz regularnie smarować olejem. W przypadku pojawienia się ogniska rdzy, należy je usunąć przy pomocy lekkościernej pasty polerskiej.

Paski i inne elementy ze skóry naturalne wymagają regularnej konserwacji produktami do pielęgnacji skóry. Aby oczyść produkty ze skóry naturalnej należy usunąć z nich brud twardą szczoteczką, a następnie delikatnie przetrzeć je namydloną, wilgotną ściereczką. Mydło należy usunąć przy pomocy wypłukanej i wyciśniętej z wody ściereczką. Po jego usunięciu należy wytrzeć skórę do sucha. Po oczyszczeniu należy przetrzeć skórę niewielką ilością oliwy z oliwek lub specjalistycznego preparatu do konserwacji skóry.