Okazja Core Rod 8x12mm, 100cm - rdzeń (pręt) włókno szklane Zobacz większe

Core Rod 8x12mm, 100cm - rdzeń (pręt) włókno szklane

FDD-KS-812100-16

Nowy

Core Rod - pręt z włókna szklanego dł. 100cm x 8mm x 12mm

Więcej szczegółów

15,19 zł

-20%

Dodaj do listy życzeń

Dane

MarkaForgotten Dreams
Grubość [mm]8
Długość [cm]100
Szerokość [cm]1,2

Core Rod - pręt z włókna szklanego dł. 100cm x 8mm x 12mmPręt kompozytowy z włókna szklanego RFP (polimer zbrojony włóknami) do zastosowania jako rdzeń w larpowej broni piankowej. Rdzeń w tego typu broni powinien być bardzo mocny (odporny na pęknięcia), a przy tym elastyczny w stopniu pożądanym. Stosowane przez firmę Forgotten Dreams pręty to produkty najwyższej światowej klasy.

Rdzeń tego typu sprawdzi się w zastosowaniu do masywnej broni typowej i krótkiej.

INSTRUKCJA

Pręty należy dokładnie oczyścić i wytrzeć do sucha przed użyciem. Proces wklejania rdzenia należy poprzedzić jego delikatnym oszlifowaniu, co znacznie zwiększy wytrzymałość kleju. Do cięcia najlepiej użyć szlifierki.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

Przy cięciu i szlifowaniu prętów z włókna szklanego, należy zachować ostrożność. Unikać kontaktu włókien z nieosłoniętą skórą. Cięcia wykonywać w okularach ochronnych i masce przeciwpyłowej.

Core Rod 8x12mm, 100cm

Build your own LARP weapon with our fibreglass core rods! The core rod builds the basic element of every LARP weapon and supports the perfect ballance between rigidity and flexibility of the LARP weapon.

Measurements: Length: 150cm, Height: 8mm, Width: 12mm
Material: FibreglassCore Rod 8x12mm, 100 - rdzeń (pręt) włókno szklanePrzeceniliśmy ten produkt z powodu niewielkiego uszkodzenia. Na obu końcach pręta doszło do bardzo płytkiego rozszczepienia się włókien (na długości maksymalnej około 7cm). Wada jest powierzchniowa i nie wpływa na wytrzymałość pręta. Sugerujemy wykonanie rękojeści po stronie gdzie wada jest  większa.