Shoulder Plate Giant Warrior XL

200316

Nowy

Shoulder Plate Giant Warrior - naramienniki ze stali o grubości 1mm w stylu fantasy.
 
 

Więcej szczegółów

489,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

Waga [g]3300
TypPancerz larpowy metalowy
MarkaEpic Armoury
Grubość [mm]1
StylImperialny
Długość [cm]43
Szerokość [cm]25


Shoulder Plate Giant Warrior - naramienniki ze stali o grubości 1mm w stylu fantasy. Zestaw składa się z dwóch naramienników chroniących ramię i staw ramienny. Część opachowa składa się z metalowych płytek nachodzących na siebie. Część opachowa przechodzi w duży naramiennik, na którym umieszczono płot - listwę wykonaną ze stali do przechwytywania ciosów wymierzonych w głowę. Jest on wyższy z tyłu dzięki czemu od przodu nie ogranicza on widoczności. 

Opach mocuje się do bicepsa skórzanym pasem. Naramienniki mocowane są zapięciami do napierśnika lub do naszyjnika - sprzedawane osobno. Zbroja zaprojektowana by pasowała do kompletu Epic Armoury’s ‘Warrior’.

KOLORYSTYKA

  • pancerz: stylizowana stal. Od środka pancerz pomalowano na czarno celem zabezpieczenia go przed korozją.
  • paski: brązowe,
  • klamry: srebrne.

CECHY

  • Dobra jakość i wytrzymałość.
  • Prosty i uniwersalny design, pozwalający na zestawienie z szeroka gamą produktów Epic Armoury.
  • Przeznaczony do larpów (zaoblenia chroniące broń przed uszkodzeniami).
  • Zapięcia wykonane z naturalnej skóry licowanej dobrej jakości.KONSERWACJA

Elementy stalowe powinny być zabezpieczane przed korozją. W tym celu należy przechowywać je w suchym miejscu oraz regularnie smarować olejem. W przypadku pojawienia się ogniska rdzy, należy je usunąć przy pomocy lekkościernej pasty polerskiej. 

Paski i inne elementy ze skóry naturalne wymagają regularnej konserwacji produktami do pielęgnacji skóry. Aby oczyść produkty ze skóry naturalnej należy usunąć z nich brud twardą szczoteczką, a następnie delikatnie przetrzeć je namydloną, wilgotną ściereczką. Mydło należy usunąć przy pomocy wypłukanej i wyciśniętej z wody ściereczką. Po jego usunięciu należy wytrzeć skórę do sucha. Po oczyszczeniu należy przetrzeć skórę niewielką ilością oliwy z oliwek lub specjalistycznego preparatu do konserwacji skóry.

Produkty powiązane