Nowy Web-Face Trophy Mask - Steel/Black Zobacz większe

Web-Face Trophy Mask - Steel/Black

514628

Nowy

Web-Face Trophy Mask - Steel/Black  - maska lateksowa, pełna, wykonana i malowana ręcznie.

Więcej szczegółów

59,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

Waga [g]23
TypMaska pełna
MarkaEpic Effect
StylZombie

Web-Face Trophy Mask - Steel/Black - maska lateksowa z owłosieniem, pełna, wykonana i malowana ręcznie.Maska pełna, obejmująca całą głowę, razem z ustami, szczęką i brodą. Posiada otwory jedynie na oczy. Maska przedstawia głowę pajęczego superbohatera/złoczyńcy.

KOLORYSTYKA

  • kolor: srebrna z czarnymi bruzdami w kształcie pajęczyny

Uwaga: Ten produkt jest ręcznie wykonany i / lub ręcznie malowany, a więc niepowtarzalny. W rezultacie każdy egzemplarz maski może mieć nieznacznie odmienny wzór, kształt, odcień koloru lub sposób malowania i cieniowania.

ROZMIAR

  • uniwersalny

Maska zaprojektowana jest z myślą o osobach dorosłych. Do rozmiaru głowy dopasowywana jest za pomocą elastycznego ściągacza. 

Uwaga: należy zachować ostrożność przy zakładaniu i zdejmowaniu maski. Maski nie należy zbyt mocno rozciągać (zdejmując można ją zsuwać z głowy zamiast ciągnąć). 

MATERIAŁ

  • 100% naturalny lateks


KONSERWACJA


Po użyciu należy umyć wnętrze maski wilgotną gąbką lub szmatką z łagodnym detergentem. Po wysuszeniu można oprószyć wnętrze pudrem dla niemowląt. Dla ochrony przed utratą elastyczności lateksu oraz ochrony przed zabrudzeniami, zaleca się konserwację maski siliconem - Maintenance Silicone Epic Armoury. Należy zwrócić uwagę także na sposób przechowywania maski i zadbać by nie była zgniatana (powinna być wypełniona np. workami foliowymi).