Half Face Zombie - Unpainted / maska lateksowa Zombie niepomaowana

Nowy

Half Face Zombie - Unpainted - maska lateksowa, pełna, niemalowana (do własnego wykończenia).

Więcej szczegółów

144,00 zł

  • dostawa 14-21 dni

Dodaj do listy życzeń

Dane

Waga [g]250
TypMaska pełna
MarkaEpic Effect
Obwód głowy max [cm]~59
StylZombie

Half Face Zombie - Unpainted - maska lateksowa, pełna, niemalowana.Maska jest niepomalowana, dzięki czemu można wykończyć ją zgodnie z własnym upodobaniem. Do malowania można użyć trwałych farb lub farb na bazie wody marki Epic Effect (co pozwoli na wielokrotną zmianę wyglądu maski).  Obejmuje całą głowę, razem z ustami, szczęką i brodą. Połowa maski przedstawia normalnego człowieka, a druga połowa  ukazuje rozległe rany i deformacje. Taka konstrukcja maski skutkuje świetnym efektem zaskoczenia podczas obracania się postaci.

KOLORYSTYKA

  • kolor przeważający: szary

Uwaga: Ten produkt jest ręcznie wykonany, a więc niepowtarzalny. W rezultacie każdy egzemplarz maski może mieć nieznacznie odmienny wzór, kształt i odcień koloru.

ROZMIAR

  • uniwersalny

Maski zaprojektowane są z myślą o osobach dorosłych. Z uwagi na materiał z jakiego są wykonane, zazwyczaj dopasowują się bardzo dobrze do kształtu głowy. W przypadku gdy maska jest niedostatecznie wypełniona można spróbować wypełnić ją odrobiną gąbki. Dla uzyskania dobrego efektu mimicznego maska powinna być dopasowana w okolicy brody.

Uwaga: należy zachować ostrożność przy zakładaniu i zdejmowaniu maski. Maski nie należy zbyt mocno rozciągać (zdejmując można ją zsuwać z głowy zamiast ciągnąć). Nie należy ciągnąć zbyt mocno za elementy okalający brodę gdyż grozi to jego przerwaniem.

MATERIAŁ

  • 100% naturalny lateks


KONSERWACJA


Po użyciu należy umyć wnętrze maski wilgotną gąbką lub szmatką z łagodnym detergentem. Po wysuszeniu można oprószyć wnętrze pudrem dla niemowląt. Dla ochrony przed utratą elastyczności lateksu oraz ochrony przed zabrudzeniami, zaleca się konserwację maski siliconem - Maintenance Silicone Epic Armoury. Należy zwrócić uwagę także na sposób przechowywania maski i zadbać by nie była zgniatana (powinna być wypełniona np. workami foliowymi).