Okazja Vampire Forehead – czoło wampira, aplikacja lateksowa do charakteryzacji Zobacz większe

Vampire Forehead – czoło wampira, aplikacja lateksowa do charakteryzacji

10006

Nowy

Wysokiej jakości aplikacja lateksowa do profesjonalnej charakteryzacji. Akcesorium do charakteryzacji wielokrotnego użytku.

Więcej szczegółów

56,00 zł

-30%

Dodaj do listy życzeń

Dane

MarkaMaskworld
Długość [cm]8
Szerokość [cm]19

Vampire Forehead – wysokiej jakości aplikacja lateksowa do profesjonalnej charakteryzacji, wraz z klejem Mastix. Aplikacja imituje pomarszczoną, starą skórę na czole, pozwalając wykreować wizerunek wiekowego wampira lub innej kreatury. 

Z dużą szczegółowością oddaje fakturę i detale, pozwalając uzyskać realistyczny wygląd. Formę aplikacji stworzono w oparciu o opisy postaci literackich i filmowych. 

Elastyczna i trwała. Może być używana wielokrotnie, jeśli zdejmuje się ją ostrożnie. Spełnia wymagania profesjonalnych charakteryzatorów. Jak wszystkie aplikacje lateksowe marki Maskworld, została wykonana ręcznie. 

Opakowanie zawiera dwie buteleczki kleju do charakteryzacji Mastix, który jest hipoalergicznym środkiem używanym przez specjalistów do mocowania na skórze lateksu oraz peruk. 

Aplikacja jest niepomalowana, dlatego przy pomocy makijażu łatwo można nadać jej dowolny wygląd. Dla uzyskania efektów specjalnych można użyć farb do ciała Epic Effects Make-Up lub innych farb do ciała. Produkt przeznaczony jest do profesjonalnej charakteryzacji, lecz jest łatwy w użyciu, dlatego sprawdzi się podczas larpów, gier kostiumowych, imprez tematycznych, Halloween, karnawału.  


Sposób użycia:

1. Oczyść i odtłuść skórę, aby zwiększyć przyczepność powierzchni ciała. Możesz użyć preparatu Mastix Remover, który sprawia, że elementy charakteryzacji są lepiej przymocowane.

2. Przyłóż do ciała aplikację lateksową, żeby sprawdzić jak wygląda najlepiej.

3. Rozprowadź cienką warstwę kleju na skórze i poczekaj, aż całkowicie wyschnie.

4. Kiedy pierwsza warstwa kleju będzie sucha, rozprowadź na niej drugą warstwę kleju i przyłóż element charakteryzacji, który ma zostać przyklejony.

5. Dociśnij aplikację do ciała i przytrzymaj przez chwilę, aż klej zwiąże powierzchnie (trwa to około dziesięciu sekund). Po naniesieniu preparatu na skórę, opakowanie należy szczelnie zamknąć, aby zabezpieczyć klej przed wysychaniem.

6. Po przyklejeniu aplikacji dokończ charakteryzację wykonując  makijaż. 

Aplikacja wykonana jest z elastycznego i trwałego lateksu, który nie traci formy nawet przy częstym użyciu. Należy zdejmować ją delikatnie, aby jej nie uszkodzić. Klej można usunąć zmywaczem Mastix Remover, alkoholem izopropylowym lub, po po odmoczeniu, ciepłą wodą z mydłem. Po usunięciu kleju zmywaczem, należy umyć skórę oraz  aplikację ciepłą wodą z mydłem. Przechowywać w suchym, nienasłonecznionym miejscu.

Składniki:

APLIKACJA LATEKSOWA:  Latex
MASTIX: Alcohol Denat., Copal, Colophonium, Glycol Rosinate, Fumaric Acid

Uwagi:

Produkt przeznaczony dla osób powyżej 14 roku życia.
Lateks jest produktem naturalnym, ale w rzadkich wypadkach może wywoływać reakcje alergiczne. Nie stosować w przypadku alergii na któryś ze składników. 

Oakowanie zwiera jedną buteleczkę kleju Mastix (2g), które wystarczy na kilka aplikacji.
Kleju Mastix nie należy stosować w okolicach oczu, błon śluzowych (wargi, powieki) i strefach intymnych. Produkt jest łatwopalny - należy go przechowywać z dala od ognia.