Orc Half Face - twarz Ork / nos i policzki

513709

Nowy

Twarz orka - aplikacja wykonana  ze 100 % naturalnego lateksu wysokiej jakości. Akcesorium do charakteryzacji. Łatwe do założenia, do wielokrotnego użytku.

Więcej szczegółów

44,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

MarkaEpic Effect
StylOrk

Orc Half Face / Twarz orka - aplikacja wykonana  ze 100 % naturalnego lateksu wysokiej jakości. Akcesorium do charakteryzacji. Łatwe do założenia, do wielokrotnego użytku. Stworzone w oparciu o znane z literatury fantasy oraz filmów opisy orków i goblinów. Aplikacja obejmuje nos i policzki, nadając postaci charakterystyczny wygląd orka. Aby móc używać aplikacji wielokrotnie, należy zdejmować ją delikatnie i po użyciu oczyścić z resztek kleju. Umytą przechowywać w suchym i nienasłonecznionym miejscu.Do przyklejenia polecamy klej Mastix, który jest hipoalergicznym środkiem używanym przez specjalistów do mocowania na skórze lateksu oraz peruk. Klej nadaje się do regularnego stosowania.Aplikacja jest koloru ciemnozielonego (bardzo ciemny odcień).  Do pełnej charakteryzacji warto użyć farb do ciała Epic Effects Make-Up.


Sposób użycia:


1. Przymierz aplikację, żeby sprawdzić jak pasuje najlepiej. Następnie użyj nożyczek do paznokci by przyciąć wnętrze, jeśli jest to konieczne.
2. Nałóż cienką warstwę kleju skórę. Zwłaszcza na te miejsca, gdzie będzie przylegać lateks.
3. Usuń nadmiar kleju przy pomocy pałeczki kosmetycznej i osusz klejone powierzchnie do chwili, gdy klej zacznie wiązać.
4. Nałóż aplikację i na kilka sekund dociśnij ją mocno. Nadmiar kleju można zmyć przy pomocy pałeczki zamoczonej w alkoholu izopropylowym.
5. Aby usunąć aplikację, nawilż krawędzie środkiem Mastix Remover lub alkoholem izopropylowym i delikatnie rozpocznij ściąganie. Jeśli jest taka potrzeba to także w trakcie ściągania używaj miejscowo rozpuszczalnika Mastix Remover.

Składniki:

100 % naturalnego lateksu.

Uwagi:

Nie stosować w przypadku alergii na lateks.
Środek łatwopalny. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Produkty powiązane