Uszy chochlika, wróżki (Pixie Ears)

MW-104594

Nowy

Para sztucznych uszu wykonanych z wysokiej jakości lateksu wraz z klejem do ciała Mastix. Akcesorium do charakteryzacji wielokrotnego użytku.

Więcej szczegółów

59,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

MarkaMaskworld
Długość [cm]4,5
Szerokość [cm]4Uszy chochlika, wróżki (Pixie Ears) - para sztucznych uszu wykonanych z wysokiej jakości lateksu wraz z klejem do ciała Mastix (2 ml). Uszy są koloru bladoróżowego. Dzięki makijażowi można je dostosować do własnej wizji. Kształt uszu pozwala na użycie ich także do innych stylizacji (na przykład, jako elfie uszy). Dzięki cienkim brzegom są łatwe i szybkie do założenia. Aby móc używać ich wielokrotnie, należy zdejmować je delikatnie i po użyciu oczyścić z resztek kleju. Umyte przechowywać w suchym i nienasłonecznionym miejscu.Elven Ears Small to elfie uszy w rozmiarze S, czyli małe. Doskonale sprawdzają się u osób o drobnej konstrukcji ucha oraz u dzieci.

Te ręcznie robione uszy wykonano z niemiecką dokładnością, z wysokiej jakości lateksu, dokładnie w taki sam sposób, jak robią to zawodowi specjaliści od charakteryzacji. Ich wygląd bazuje na licznych opisach satyrów (stworzenia będące połączeniami ludzi i kozłów) w literaturze fantasy oraz ich wizerunkach filmowych. Charakteryzują się bogactwem detali i doskonale oddają prawdziwą fakturę skóry. Dzięki cienkim brzegom są łatwe i szybkie do założenia. Po nałożeniu makijażu dają realistyczny efekt końcowy. Są wykonane z wytrzymałych materiałów, co pozwala, przy odrobinie staranności, używać ich wielokrotnie. Załączony klej Mastix jest hipoalergicznym środkiem używanym przez specjalistów do mocowania na skórze lateksu oraz peruk. Dzięki swym doskonałym właściwościom klejącym i hipoalergiczności nadaje się do częstego i regularnego stosowania.

Sposób użycia:


1. Przymierz sztuczne uszy na swoich uszach, żeby jak najlepiej dopasować aplikację. Jeśli to konieczne, możesz przyciąć nożyczkami do paznokci wnętrze aplikacji.
2. Nałóż cienką warstwę kleju Mastix na swoje uszy. Zwróć uwagę na te miejsca, gdzie będzie się kończyć lateks.
3. Nałóż lateksowe uszy na własne i na kilka sekund dociśnij je mocno. Nadmiar kleju można zmyć przy pomocy pałeczki zamoczonej w alkoholu izopropylowym.
4. Po nałożeniu aplikacji wykonaj makijaż, żeby zamaskować miejsce połączenia. Możesz użyć biżuterii, w celu uzyskania jeszcze bardziej realistycznego wyglądu.


Aby zdjąć sztuczne uszy, nawilż krawędzie aplikacji środkiem Mastix Remover lub alkoholem izopropylowym i delikatnie odklej aplikację. Po ściągnięciu sztucznych uszu zawsze starannie usuń resztki makijażu i kleju z lateksu. Przechowuj aplikację w suchym i ciemnym miejscu.

 

Składniki:

Lateks.
Mastix: Copal, Rosin Acrylate, Resin Soft, Ethyl Alcohol.

Uwagi:

Nie stosować w przypadku alergii na któryś ze składników.
Środek łatwopalny. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Produkty powiązane