Satyr Ears - Uszy Satyr

MW-100826

Nowy

Para uszu wykonanych z wysokiej jakości lateksu wraz z klejem do ciała Mastix. Akcesorium do charakteryzacji wielokrotnego użytku.

Więcej szczegółów

57,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

MarkaMaskworld
Długość [cm]7,5
Szerokość [cm]4,5

Satyr Ears /Uszy Satyra - para uszu wykonanych z wysokiej jakości lateksu wraz z klejem do ciała Mastix (2 ml). Dzięki cienkim brzegom są łatwe i szybkie do założenia. Aby móc używać ich wielokrotnie, należy zdejmować je delikatnie i po użyciu oczyścić z resztek kleju. Umyte przechowywać w suchym i nienasłonecznionym miejscu.


Uszy są koloru bladoróżowego. Dzięki makijażowi można je także dostosować kolorystycznie wg. własnej wizji. Kształt uszu pozwala na użycie ich także do innych stylizacji (np. niziołek lub elf).

Te ręcznie robione uszy wykonano z niemiecką dokładnością, z wysokiej jakości lateksu, dokładnie w taki sam sposób, jak robią to zawodowi specjaliści od charakteryzacji. Ich wygląd bazuje na licznych opisach satyrów (stworzenia będące połączeniami ludzi i kozłów) w literaturze fantasy oraz ich wizerunkach filmowych. Charakteryzują się bogactwem detali i doskonale oddają prawdziwą fakturę skóry. Dzięki cienkim brzegom są łatwe i szybkie do założenia. Po nałożeniu makijażu dają realistyczny efekt końcowy. Są wykonane z wytrzymałych materiałów, co pozwala, przy odrobinie staranności, używać ich wielokrotnie. Załączony klej Mastix jest hipoalergicznym środkiem używanym przez specjalistów do mocowania na skórze lateksu oraz peruk. Dzięki swym doskonałym właściwościom klejącym i hipoalergiczności nadaje się do częstego i regularnego stosowania.

 

Sposób użycia:


1. Przymierz na swoich uszach, żeby sprawdzić jak pasują najlepiej. Następnie użyj nożyczek do paznokci by przyciąć wnętrze, jeśli jest to konieczne.
2. Nałóż cienką warstwę kleju na swoje uszy. Zwłaszcza na te miejsca, gdzie będzie się kończyć lateks.
3. Usuń nadmiar kleju przy pomocy pałeczki kosmetycznej i osusz klejone powierzchnie do chwili, gdy klej zacznie wiązać.
4. Nałóż lateksowe końcówki uszu i na kilka sekund dociśnij je mocno. Nadmiar kleju można zmyć przy pomocy pałeczki zamoczonej w alkoholu izopropylowym.
5. Aby usunąć uszy, nawilż krawędzie środkiem Mastix Remover lub alkoholem izopropylowym i ściągnij je.

"Po nałożeniu uszu zastosuj makijaż, żeby zamaskować miejsce połączenia. Możesz również nałożyć makijaż na całe ucho. Po zdjęciu zawsze starannie usuń resztki makijażu i kleju z lateksu. Przechowuj je w suchym i ciemnym miejscu. Możesz użyć biżuterii w celu uzyskania jeszcze bardziej realistycznego wyglądu." (Maskworld)

 

Składniki:

Lateks.
Mastix: Copal, Rosin Acrylate, Resin Soft, Ethyl Alcohol.

Uwagi:

Nie stosować w przypadku alergii na któryś ze składników.
Środek łatwopalny. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Produkty powiązane