Rogi diabła, mini (Mini Devil Horns)

MW-104617

Nowy

Para rogów wykonanych z wysokiej jakości lateksu wraz z klejem do ciała Mastix. Akcesorium do charakteryzacji wielokrotnego użytku.

Więcej szczegółów

65,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

MarkaMaskworld
StylChaos
Długość [cm]5

Rogi diabła, mini (Mini Devil Horns) - para sztucznych rogów wykonanych ze 100% naturalnego lateksu wysokiej jakości. Akcesorium do charakteryzacji.
Krótkie, ostro zakończone, wywinięte do góry. Łatwe do aplikacji i charakteryzacji, przeznaczone do wielokrotnego użytku. Aby móc używać ich wielokrotnie, należy zdejmować je delikatnie i po użyciu oczyścić z resztek kleju. Umyte przechowywać w suchym i nienasłonecznionym miejscu.


Do przyklejenia rogów przeznaczony jest klej Mastix, który jest hipoalergicznym środkiem używanym przez specjalistów do mocowania na skórze lateksu oraz peruk. Klej nadaje się do regularnego stosowania.

Rogi są niepomalowane, dlatego przy pomocy makijażu łatwo można nadać im oryginalny wygląd. 
Dla uzyskania efektów specjalnych warto użyć farb do ciała Epic Effects Make-Up.

Sposób użycia:


1. Przymierz rogi na głowie, żeby dopasować aplikację. Jeśli to konieczne, możesz przyciąć nożyczkami do paznokci krawędź aplikacji.
2. Nałóż cienką warstwę kleju Mastix na skórę oraz na aplikację. Zwróć uwagę na te miejsca, gdzie będzie się kończyć lateks.
3. Nałóż rogi i na kilka sekund dociśnij mocno. Nadmiar kleju możesz zmyć przy pomocy pałeczki zamoczonej w alkoholu izopropylowym.
4. Po nałożeniu aplikacji wykonaj charakteryzację, żeby zamaskować miejsce połączenia.


Aby zdjąć rogi, nawilż krawędzie aplikacji środkiem Mastix Remover lub alkoholem izopropylowym i delikatnie odklej aplikację. Po ściągnięciu zawsze starannie usuń resztki makijażu i kleju z lateksu. Przechowuj aplikację w suchym i ciemnym miejscu.

Składniki:

Rogi: latex
Mastix: Alcohol Denat., Copal, Colophonium (Rosin), Glycol Rosinate, Fumaric Acid

Uwagi:

Nie stosować w przypadku alergii na lateks.
Środek łatwopalny. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Produkty powiązane