Ready For Battle Sword Chai - 75 cm

402264

Nowy

Ready For Battle Sword Chai 75 cm. Miecz Chai wykonany w technologii broni bezpiecznej. Rdzeń z włókna szklanego, wewnątrz pianka, zewnętrzna powłoka z lateksu.

Więcej szczegółów

164,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

Długość broni [cm]75
Długość rękojeści (uchwytu) [cm]12
Waga [g]185
Szerokość głowni (maksymalna) [cm]6
TypLarpowa broń piankowa w powłoce z lateksu
MarkaReady For Battle
Rdzeń [mm]włókno szklane Ø 7
Długość głowni [cm]57
StylAzjatyckiTwój miecz Chai nieraz pomógł w podróży przez chińskie bezdroża. Płacono ci zarówno za ochronę karawan jak i wiosek. Dziś po raz kolejny staniesz do walki u boku honorowych wojowników.

Wieśniacy wynajęli cię do obrony przed bandytami. Jest was garstka przeciw wielu, ale czujesz, że wieczorem zasiądziecie razem przy stole. Mocno chwytasz za miecz i zadajesz cios za ciosem ruszając się jak liść na wietrze. Gdyby twój nauczyciel tu był, pokiwał by głową z aprobatą.OPIS PRODUKTU

Miecz larpowy wykonany z pianki w powłoce lateksowej o długości całkowitej wynoszącej 75 cm. Głownia prosta, jednosieczna z wyraźnie zaznaczoną granią. Jelec bardzo krótki. Rękojeść owinięta szorstką skórą dla poprawy komfortu i skuteczności chwytu.

Ten miecz pasował będzie do postaci pochodzących z dalekiego wschodu wojowników, ale też najemników i wszelkiej maści awanturników.

Zauważ, że ten miecz z uwagi na niewielki jelec może nie pasować do niektórych zawieszek. Zapytaj nas jeśli masz wątpliwości pisząc pod adres sklep@rekwizytornia.com.plKOLORYSTYKA

 • kolor jelca i głowicy: złoty
 • kolor skórzanej oprawy rękojeści: czarnyCECHY

Produkty larpowe marki Ready For Battle cechuje dobra jakość, najwyższy poziom bezpieczeństwa używania i atrakcyjna cena, uzyskana dzięki optymalizacji designu i uproszczeniu procesów produkcyjnych. Produkty z linii Ready For Battle mogą więc stanowić dobre rozwiązanie dla początkujących larpowców.

 • Broń wykonana z mocnej i trwałej pianki.
 • Rdzeń z elastycznego włókna szklanego.
 • Końcówka rdzenia w okolicy sztychu zabezpieczona kevlarem.
 • Broń projektowana do larpów i przetestowana pod kątem bezpieczeństwa.
 • Prosty i uniwersalny design.
 • Przystępna cena.INSPIRACJA

 • Najstarsze odnalezione na ziemi miecze pochodzą z dalekiego wschodu.
 • W starożytnych Chinach zawód żołnierza był dziedziczny.
 • Walka bronią białą jest jednym z filarów chińskiej sztuki walki Wushu.KONSERWACJA

Do konserwacji i nabłyszczania najlepiej użyć spray'u Maintenance Silicone Epic Armoury.

Broń należy przechowywać na płasko, dbając o ty by nie była niczym dociskana. Nigdy nie należy broni stawiać na sztychu. Chronić przed dużym nasłonecznieniem i mrozem. W dłuższych przerwach pomiędzy grami przechowywać w worku foliowym, delikatnie oczyszczoną i zakonserwowaną silikonem.


(Uwaga: Z doświadczenia larpowego wynika iż 90% uszkodzeń broni tego typu wynika nie z używania jej podczas walki ale z niewłaściwego jej przenoszenia podczas zabawy. Należy zadbać by nasz strój larpowy zaopatrzony był w wyłożoną w środku delikatnym materiałem pochwę lub zawieszkę.)