Harald long Sword - 102 cm

Nowy

Harald long Sword - 102 cm, broń piankowa PU marki Hammerkunst.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

445,00 zł

  • dostawa 14-20 dni

Dodaj do listy życzeń

Dane

Długość broni [cm]102
Waga [g]415
TypLarpowa broń piankowa (PU)
MarkaHammerkunst
Długość głowni [cm]80
StylImperialnyBroń larpowa wykonana w technologii broni bezpiecznej. Zbudowana z pianki poliuretanowej (PU) z rdzeniem z włókna szklanego i rękojeścią z tworzywa sztucznego.

Hammerkunst to niemiecka marka broni piankowej (bez powłoki lateksowej) przeznaczona do larpów bitewnych. Wykonana z lekkiej a zarazem trwałej pianki osadzonej na odpowiednio dobranym wagowo wytrzymałym rdzeniu z włókna szklanego. Broń ta cechuje się dużo większą niż tradycyjna larpowa broń piankowa w powłoce lateksowej wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Jest jednak nieco twardsza, dlatego zaleca się podczas walki stosowanie choćby minimalnej ochrony ciała w postaci pancerza lub grubszego ubrania. Produkty z serii Hammerkunst nie wymagają specjalnych zabiegów konserwacyjnych.

CECHY

  • Broń wykonana z mocnej i trwałej pianki poliuretanowej (PU).
  • Rdzeń z bardzo wytrzymałego włókna szklanego.
  • Specjalna konstrukcja zabezpieczająca sztych.
  • Realistyczna stylistyka.
  • Broń projektowana do larpów i przetestowana pod kątem bezpieczeństwa.

KONSERWACJA

Broń z pianki poliuretanowej (PU) nie wymaga specjalnych zabiegów konserwacyjnych.

Broń należy przechowywać na płasko, dbając o ty by nie była niczym dociskana. Nigdy nie należy broni stawiać na sztychu. Chronić przed dużym nasłonecznieniem i mrozem.


(Uwaga: Z doświadczenia larpowego wynika iż 90% uszkodzeń broni tego typu wynika nie z używania jej podczas walki ale z niewłaściwego jej przenoszenia podczas zabawy. Należy zadbać by nasz strój larpowy zaopatrzony był w pochwę lub zawieszkę.)