Inferno Ranger - 100 cm

Nowy

Inferno Ranger - miecz w stylu fantasy dł. 100 cm, wykonany w technologii broni bezpiecznej. Rdzeń z włókna szklanego, wewnątrz pianka, zewnętrzna powłoka z lateksu, utwardzona ozdobna rękojeść. Hybryda - broń larpowa nowej generacji marki Epic Armoury.

Więcej szczegółów

429,00 zł

  • dostawa 14-20 dni

Dodaj do listy życzeń

Dane

Długość broni [cm]100
Długość rękojeści (uchwytu) [cm]10
Szerokość rękojeści [cm]18
Szerokość głowni (maksymalna) [cm]5,5
TypLarpowa broń piankowa w powłoce z lateksu
MarkaEpic Armoury
StylChaosInferno Ranger - miecz w stylu fantasy dł. 100 cm, wykonany w technologii broni bezpiecznej. Rdzeń z włókna szklanego, wewnątrz pianka, zewnętrzna powłoka z lateksu, sztych zabezpieczony kevlarem, utwardzona ozdobna rękojeść.

Miecz piankowy w powłoce lateksowej o długości całkowitej wynoszącej 100 cm. Głownia o nieregularnym kształcie, stylizowana na płonące ostrze, obosieczna, o szerokości maksymalnej wynoszące 5 cm. Rękojeść ze zwężanym trzpieniem w okładzinie, wyprofilowanym ładnie jelcem i głowicą, wykonana jest z tworzywa sztucznego.

Wyjątkowego charakteru nadaje tej broni jej stylizacja kolorystyczna. "Płonąca", "rozżarzona"  głownia pomalowana jest farbą koloru czerwonego. Czerwona jest także okładzina uchwytu.

Broń larpowa nowej generacji marki Epic Armoury cechuje się wzmocnioną powłoką lateksową, nowym elastycznym rdzeniem z włókna szklanego oraz zupełnie nową technologią wykonywania rękojeści, dzięki której szczegółowo oddano wiele detali i ozdób tej części broni. 

Czytaj więcej o Następnej Generacji Broni Larpowej Epic Armoury.

CECHY

  • Broń wykonana z mocnej i trwałej pianki.
  • Ostrze o wzmocnionej powłoce lateksowej.
  • Rdzeń z elastycznego włókna szklanego.
  • Sztych zabezpieczony kevlarem.
  • Rękojeść z lekko elastycznego tworzywa sztucznego, wiernie oddająca szczegóły.
  • Broń projektowana do larpów i przetestowana pod kątem bezpieczeństwa.

KONSERWACJA

Do konserwacji i nabłyszczania najlepiej użyć spray'u Maintenance Silicone Epic Armoury.

Broń należy przechowywać na płasko, dbając o ty by nie była niczym dociskana. Nigdy nie należy broni stawiać na sztychu. Chronić przed dużym nasłonecznieniem i mrozem. W dłuższych przerwach pomiędzy grami przechowywać w worku foliowym, delikatnie oczyszczoną i zakonserwowaną silikonem.


(Uwaga: Z doświadczenia larpowego wynika iż 90% uszkodzeń broni tego typu wynika nie z używania jej podczas walki ale z niewłaściwego jej przenoszenia podczas zabawy. Należy zadbać by nasz strój larpowy zaopatrzony był w wyłożoną w środku delikatnym materiałem pochwę lub zawieszkę.)