Skinner Knife & Holder - Epic Black

101575

Nowy

Skinner Knife & Holder  -  rzutka dł. 9 cm, wykonana w technologii broni bezpiecznej wraz z przeznaczoną do niej pochwą. Broń bezrdzeniowa.

Więcej szczegółów

59,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

Długość broni [cm]9
Długość rękojeści (uchwytu) [cm]4
Waga [g]20
Szerokość głowni (maksymalna) [cm]4
TypLarpowa broń piankowa (PU)
MarkaEpic Armoury
Długość głowni [cm]5
StylŁotr

Skinner Knife -  rzutka dł. 9 cm, wykonana w technologii broni bezpiecznej wraz z przeznaczoną do niej pochwą. Broń bezrdzeniowa.

Mały nóż myśliwski przeznaczony do rzucania ale nadający się także do walki wręcz. Płazy stylizowane na żelazne, pozostała cześć ostrza oraz głowica koloru brązowego przypominającego wyglądem mosiądz. Rękojeść obwiązana jest rzemieniem (nie jest to prawdziwy rzemień tylko ten sam materiał z którego wykonano rzutkę). Głowica z otworem oczkowym, co ma charakter ozdobny, ale może też służyć zawieszeniu broni czy jej przytroczeniu do pasa. W zestawie niewielka pochwa wykonana z utwardzonej skóry naturalnej. Do przytroczenia pochwy służą dwa rzemienie, które przeciągane są przez oczka po bokach kabury. Króciutki pasek z zatrzaskiem pozwala na zapięcie noża i zabezpieczenie go przed wypadnięciem.

CECHY

  • Broń wykonana z drobnoziarnistej pianki poliuretanowej i gumy (bez klasycznej powłoki lateksowej).
  • Broń bezrdzeniowa nadająca się do walki wręcz i do rzutu.
  • Rzutki piankowe są lekko elastyczne - giętkie.
  • Bardzo trwała i odporne na uszkodzenia.
  • Broń projektowana do larpów i przetestowana pod kątem bezpieczeństwa.

Rzutki tego typu są cięższe od rzutek piankowych w powłoce lateksowej, dzięki czemu lepiej nadają się do rzucania. Są jednak mniejsze i lekko elastyczne - giętkie.

KONSERWACJA

Broń piankowa nie wymaga specjalnej konserwacji.

Broń należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, na płasko, dbając o ty by nie była niczym dociskana i by nie była stawiana na sztychu.