Ksywka - koszulka Flamberg "Pieśń Bogów" Zobacz większe

Ksywka - koszulka Flamberg "Pieśń Bogów"

Nowy

Napis (ksywka) - koszulka Flamberg "Pieśń Bogów". Przedsprzedaż - zamówienia zbierane są do 31 lipca 2018 r.  Koszulki należy odebrać w akredytacji podczas trwania konwentu Flamberg 2018.

Więcej szczegółów

10,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

MarkaOryginalny Harasimowicz"Konwent Flamberg to kilkudniowy konwent (zjazd) miłośników larpów, RPG i szeroko pojmowanej fantastyki z całej Polski. Na Jurę Krakowsko-Częstochowską, przyjeżdżają fani larpów, rozstawiają namioty i uczestniczą w blisko dziesięciodniowym biwaku. Od chwili rozpoczęcia konwentu codziennie odbywają się najróżniejsze gry (larpy), turnieje, warsztaty, oraz wiele innych atrakcji. Można przyjechać na całość (do czego serdecznie zachęcamy!) lub odwiedzić tylko na czas wydarzenia, które was interesuje.

Pora roku dobrana jest tak, że naprawdę bardzo rzadko zdarza się brak pogody – przeważnie mamy słońce. Dodajcie do tego malowniczą okolicę, jaskinie, ruiny zamku, cisze i spokój, niewielką liczbę turystów, plenerowe sesje RPG oraz wesołą zabawę przy ogniskach i wiecie już co to jest Flamberg. Trzeba jednak nadmienić, że Flamberg jest konwentem namiotowym (kto bardzo chce, może wynająć pokój we wsi, ale nie o to chodzi w całej tej zabawie), pod otwartym niebem.

Największą atrakcją Flambergu są bardzo duże kilkudniowe gry terenowe i larpy, których tradycja sięga blisko dwóch dekad. Około dwustu osób, wszyscy w strojach, wszyscy na na kilka dni przenoszący się do fascynujących światów gier.

Żeby zrozumieć trzeba to przeżyć – planujcie wyjazd już teraz!
"

http://flamberg.pl

KSYWKA (napis) - PODKOSZULEK FLAMBERG "Pieśń Bogów"

Dodruk napisu - ksywki, na zakupionej koszulce pamiątkowej z Flambergu 2018.


Ksywka umieszczona będzie na plecach i wykonana w kolorze białym (flock).W trakcie zakupu (w formularzu zamówienia) należy podać treść napisu - ksywkę.


REKWIZYTORNIA I FLAMBERG 2018.

Sklep larpowy Rekwizytornia prowadzi sprzedaż produktów związanych z konwentem FLAMBERG 2017 w ramach wsparcia i współpracy z organizatorami. Cały dochód ze sprzedaży zasila budżet imprezy.

Strona www konwentu FLAMBERG                       Wydarzenie na FB -FLAMBERG 2018

Produkty powiązane