Koszulka Flamberg "Piesń Bogów" - damska Zobacz większe

Koszulka Flamberg "Piesń Bogów" - damska

Nowy

Przedsprzedaż: koszulka Flamberg "Między Światami". Przedsprzedaż - zamówienia zbierane są do 31 lipca 2018 r.  Koszulki należy odebrać w akredytacji podczas trwania konwentu Flamberg 2018.

Więcej szczegółów

35,00 zł

  • dostawa na Flamberg

Dodaj do listy życzeń

Dane

MarkaOryginalny Harasimowicz
Długość [cm]XS 65; S 66; M 68,5; L 71; XL 73,5; 2XL 77,5
Szerokość [cm]XS 39; S 43; M 46; L 50; XL 55; 2XL 58"Konwent Flamberg to kilkudniowy konwent (zjazd) miłośników larpów, RPG i szeroko pojmowanej fantastyki z całej Polski. Na Jurę Krakowsko-Częstochowską, przyjeżdżają fani larpów, rozstawiają namioty i uczestniczą w blisko dziesięciodniowym biwaku. Od chwili rozpoczęcia konwentu codziennie odbywają się najróżniejsze gry (larpy), turnieje, warsztaty, oraz wiele innych atrakcji. Można przyjechać na całość (do czego serdecznie zachęcamy!) lub odwiedzić tylko na czas wydarzenia, które was interesuje.

Pora roku dobrana jest tak, że naprawdę bardzo rzadko zdarza się brak pogody – przeważnie mamy słońce. Dodajcie do tego malowniczą okolicę, jaskinie, ruiny zamku, cisze i spokój, niewielką liczbę turystów, plenerowe sesje RPG oraz wesołą zabawę przy ogniskach i wiecie już co to jest Flamberg. Trzeba jednak nadmienić, że Flamberg jest konwentem namiotowym (kto bardzo chce, może wynająć pokój we wsi, ale nie o to chodzi w całej tej zabawie), pod otwartym niebem.

Największą atrakcją Flambergu są bardzo duże kilkudniowe gry terenowe i larpy, których tradycja sięga blisko dwóch dekad. Około dwustu osób, wszyscy w strojach, wszyscy na na kilka dni przenoszący się do fascynujących światów gier.

Żeby zrozumieć trzeba to przeżyć – planujcie wyjazd już teraz!
"

http://flamberg.pl

PODKOSZULEK FLAMBERG "MIĘDZY ŚWIATAMI"

  • Krój damski (wcięcie w talii, przedłużony, z powiększonym dekoltem), nadruk biały (sitodruk);
  • Kolor granatowy;
  • Lekki T-shirt, gramatura 110 g/m²;
  • Marka: Anvil;
  • Skład bawełna;
  • Taśma wzmacniająca na karku;
  • Podwójne przeszycia przy rękawach oraz u dołu koszulki;

 Na plecach możliwość wydruku napisu przy zakupie  -  Ksywka na koszulkę FLAMBERG 2018

Wielkość grafiki może nieznacznie różnic się od prezentowanej na zdjęciu, co wynika z wielkości koszulki - na większych koszulkach grafika będzie ciut mniejsza. 


REKWIZYTORNIA I FLAMBERG 2018.

Sklep larpowy Rekwizytornia prowadzi sprzedaż produktów związanych z konwentem FLAMBERG 2018 w ramach wsparcia i współpracy z organizatorami. Cały dochód ze sprzedaży zasila budżet imprezy.

Strona www konwentu FLAMBERG                       Wydarzenie na FB -FLAMBERG 2018

Produkty powiązane