Bluza Flamberg - damska, kangurka

Nowy

Bluza Flamberg - damska, kangurka. Czas realizacji zamówienia: 7-14 dni.

Więcej szczegółów

70,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

Długość [cm] XS 62; S 63,5; M 65; L 66,5; XL 68: 2XL 69,5
Szerokość [cm] XS 46; S 48,5; M 51; L 53,5; XL 56; 2XL 58,5

"Konwent Flamberg to kilkudniowy konwent (zjazd) miłośników larpów, RPG i szeroko pojmowanej fantastyki z całej Polski. Na Jurę Krakowsko-Częstochowską, przyjeżdżają fani larpów, rozstawiają namioty i uczestniczą w blisko dziesięciodniowym biwaku. Od chwili rozpoczęcia konwentu codziennie odbywają się najróżniejsze gry (larpy), turnieje, warsztaty, oraz wiele innych atrakcji. Można przyjechać na całość (do czego serdecznie zachęcamy!) lub odwiedzić tylko na czas wydarzenia, które was interesuje.

Pora roku dobrana jest tak, że naprawdę bardzo rzadko zdarza się brak pogody – przeważnie mamy słońce. Dodajcie do tego malowniczą okolicę, jaskinie, ruiny zamku, cisze i spokój, niewielką liczbę turystów, plenerowe sesje RPG oraz wesołą zabawę przy ogniskach i wiecie już co to jest Flamberg. Trzeba jednak nadmienić, że Flamberg jest konwentem namiotowym (kto bardzo chce, może wynająć pokój we wsi, ale nie o to chodzi w całej tej zabawie), pod otwartym niebem.

Największą atrakcją Flambergu są bardzo duże kilkudniowe gry terenowe i larpy, których tradycja sięga blisko dwóch dekad. Około dwustu osób, wszyscy w strojach, wszyscy na na kilka dni przenoszący się do fascynujących światów gier.

Żeby zrozumieć trzeba to przeżyć – planujcie wyjazd już teraz!
"

http://flamberg.pl

BLUZA KANGURKA - FLAMBERG "MIĘDZY ŚWIATAMI"

  • Krój damski, nadruk biały (flex)
  • Producent - Fruit Of The Loom
  • Kolor czarny
  • gramatura 280 g/m²
  • Skład: 70% bawełna / 30% poliester
  • Materiał odporny na mechacenie i rozciąganie

 Na plecach możliwość wydruku napisu przy zakupie  -  Ksywka na koszulkę FLAMBERG 2017


REKWIZYTORNIA I FLAMBERG 2017.

Sklep larpowy Rekwizytornia prowadzi sprzedaż produktów związanych z konwentem FLAMBERG 2017 w ramach wsparcia i współpracy z organizatorami. Cały dochód ze sprzedaży zasila budżet imprezy.

Strona www konwentu FLAMBERG                       Wydarzenie na FB -FLAMBERG 2017

Produkty powiązane