Ksywka - koszulka Flamberg "Między Światami"

Nowy

Napis (ksywka) - koszulka Flamberg "Między Światami"

Więcej szczegółów

10,00 zł

Dodaj do listy życzeń

"Konwent Flamberg to kilkudniowy konwent (zjazd) miłośników larpów, RPG i szeroko pojmowanej fantastyki z całej Polski. Na Jurę Krakowsko-Częstochowską, przyjeżdżają fani larpów, rozstawiają namioty i uczestniczą w blisko dziesięciodniowym biwaku. Od chwili rozpoczęcia konwentu codziennie odbywają się najróżniejsze gry (larpy), turnieje, warsztaty, oraz wiele innych atrakcji. Można przyjechać na całość (do czego serdecznie zachęcamy!) lub odwiedzić tylko na czas wydarzenia, które was interesuje.

Pora roku dobrana jest tak, że naprawdę bardzo rzadko zdarza się brak pogody – przeważnie mamy słońce. Dodajcie do tego malowniczą okolicę, jaskinie, ruiny zamku, cisze i spokój, niewielką liczbę turystów, plenerowe sesje RPG oraz wesołą zabawę przy ogniskach i wiecie już co to jest Flamberg. Trzeba jednak nadmienić, że Flamberg jest konwentem namiotowym (kto bardzo chce, może wynająć pokój we wsi, ale nie o to chodzi w całej tej zabawie), pod otwartym niebem.

Największą atrakcją Flambergu są bardzo duże kilkudniowe gry terenowe i larpy, których tradycja sięga blisko dwóch dekad. Około dwustu osób, wszyscy w strojach, wszyscy na na kilka dni przenoszący się do fascynujących światów gier.

Żeby zrozumieć trzeba to przeżyć – planujcie wyjazd już teraz!
"

http://flamberg.pl

KSYWKA (napis) - PODKOSZULEK FLAMBERG "MIĘDZY ŚWIATAMI"

Dodruk napisu - ksywki, na zakupionej koszulce pamiątkowej z Flambergu 2017.


Ksywka umieszczona będzie na plecach i wykonana w kolorze białym (flock).W trakcie zakupu (w formularzu zamówienia) należy podać treść napisu - ksywkę.


REKWIZYTORNIA I FLAMBERG 2017.

Sklep larpowy Rekwizytornia prowadzi sprzedaż produktów związanych z konwentem FLAMBERG 2017 w ramach wsparcia i współpracy z organizatorami. Cały dochód ze sprzedaży zasila budżet imprezy.

Strona www konwentu FLAMBERG                       Wydarzenie na FB -FLAMBERG 2017

Produkty powiązane