Kasimir Pants Brown - płócienne spodnie

Nowy

Kasimir Pants - płócienne spodnie.

Więcej szczegółów

130,00 zł

  • dostawa 14-21 dni

Dodaj do listy życzeń

Dane

MarkaMytholon
StylImperialny
Obwód w pasie [cm]S 47; M 50; L 54; XL 58; XXL 62
Długość szwu bocznego [cm]S 70; M 71; L 73; XL 75; XXL 77

KASIMIR PANTS

Proste, grube i solidne spodnie. Sprawdzą się jako baza do każdego praktycznie stroju w grach osadzonych w realiach średniowiecza lub fantasy.

WAŻNE

Na ubraniach uszytych z grubego płótna bawełnianego występują miejscami widoczne, grube sploty nici, które wyglądają, jakby materiał został zacerowany. Nie jest to wada fabryczna produktu, ale jego naturalna cecha. 

Niedoskonałości surowego płótna bawełnianego nadają ubraniom realistyczny charakter. Średniowieczne materiały tkane były ręcznie. Sploty nici wychodzące spod ludzkich rąk nigdy nie były jednolite i to właśnie drobne niedoskonałości nadawały im niepowtarzalny charakter. Supełki, zgrubienia, odstające nitki, gdzieniegdzie poluzowane włókno – wszystkie te drobne skazy sprawiają, że ubranie wygląda autentycznie, jakby powstało w rzemieślniczym warsztacie.

KOLORYSTYKA

  • spodnie: brązowe 

CECHY

  • Dobra jakość i wytrzymałość.
  • Prosty i uniwersalny design, pozwalający na zestawienie z szeroka gamą innych elementów kostiumu.
  • Wykonane z naturalnych materiałów.KONSERWACJA

Odzież należy prać w temperaturze 40°C. Pierwsze pranie wykonać oddzielnie z uwagi na możliwość farbowania. Prasować w temperaturach średnich.KASIMIR PANTS"Kasimir" is a simple, jet well cut cotton pants.
It is, without a doubt, essential for many cosume variations and neccessary for the fantastc and medieval everyday life.
The waistband can be adjusted to the wearers body by using the tie string.Material: canvas
Sizes. S to XXL