Vampire Fangs Chrome - Kły Wampir

MW- 100671

Nowy

Sztuczne kły, akcesorium do charakteryzacji.

Więcej szczegółów

55,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

MarkaMaskworld

Vampire Fangs Chrome / Srebrne Kły Wampira (2 sztuki) - sztuczne kły, akcesorium do charakteryzacji. Wykonane z akrylu stomatologicznego, przeznaczone do noszenia jako nakładka na własne zęby.

W zestawie znajdują się 4 porcje dwuskładnikowego kitu, który służy montażowi kłów (4 kapsułki z proszkiem i fiolka z płynem). Dodatkowo zestaw zawiera pudełeczko oraz patyczki służące wymieszaniu obu składników.   

Sposób użycia:

1. Proszek z kapsułki należy wysypać do pudełeczka i dodać kilka kropel (2-5) płynu z fiolki. Składniki należy wymieszać aż do uzyskania jednolitej, gęstej, kremowej masy.
2. Tak powstałym kitem należy starannie wypełnić podstawę kłów, a następnie umieścić je na własnych zębach. Należy utrzymać kły w pozycji nieruchomej przez około 5 minut.

Szczegółowa instrukcja zamieszczona jest na opakowaniu produktu.

Uwaga:

Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, ponieważ zawiera drobne elementy, które mogą zostać połknięte.
W trakcie użytkowania produktu nie wolno jeść ani spać. Przed jedzeniem lub snem należy zdjąć kły i dokładnie oczyścić przed schowaniem.
Do czyszczenia nie używać pasty do zębów, ponieważ może pozostawić rysy. W przypadku zębów uszkodzonych lub po leczeniu stomatologicznym należy skonsultować się z dentystą, czy nie ma przeciwwskazań do ich stosowania.

Poszczególne modele mogą różnić się detalami.

Produkty powiązane