Dracula Teeth - Zęby Drakula

MW-104516

Nowy

Realistycznie wyglądające zęby, wykonane z akrylu stomatologicznego, nakładane na własne zęby. Akcesorium do charakteryzacji. Łatwe do założenia, do wielokrotnego użytku.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

59,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

MarkaMaskworldDracula Teeth / Zęby Drakuli - realistycznie wyglądające zęby, wykonane z akrylu stomatologicznego, nakładane na własne zęby. Akcesorium do charakteryzacji. Łatwe do założenia, do wielokrotnego użytku.

Stworzone w oparciu o znane z literatury fantasy oraz filmów opisy wampirów. Zdecydowanie zmieniają fizjonomię  postaci i nadają jej przekonujący, naturalistyczny wygląd. Są bardzo trwałe i solidne, ponieważ wykonano je z akrylu stomatologicznego.

Zęby przeznaczone są do noszenia jako nakładka na własne zęby górnej szczęki. Maskują tylko widoczną część zębów (nie nachodzą na całą szczękę), przez co są wygodne w użytkowaniu i nie komplikują mówienia. Zestaw zawiera jedną porcję dwuskładnikowego kitu, który pozwala na personalizację protezy, poprzez wykonanie odcisku na własnej szczęce.


Sposób użycia:

1. Składniki kitu należy szybko wymieszać do uzyskania jednolitego koloru.
2. Powstałą masą należy starannie wypełnić podstawę protezy, a następnie umieścić ją na własnych zębach i wykonać odcisk, co pozwoli protezie utrzymywać się na miejscu. Trwa to około pięciu minut. Szczegółowa instrukcja zamieszczona jest na opakowaniu produktu lub jest do niego załączona.

Materiał:

akryl stomatologiczny, kit dentystyczny

Uwaga:

Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, ponieważ zawiera drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Producent rekomenduje ten produkt osobom powyżej czternastego roku życia.

W trakcie użytkowania produktu nie wolno jeść ani spać. Przed jedzeniem lub snem należy zdjąć nakładki i dokładnie oczyścić przed schowaniem.
Do czyszczenia nie używać pasty do zębów, ponieważ może pozostawić rysy. W przypadku zębów uszkodzonych lub po leczeniu stomatologicznym należy skonsultować się z dentystą, czy nie ma przeciwwskazań do ich stosowania.

Poszczególne modele mogą różnić się detalami.