Nosferatu Teeth - Zęby Nosferatu

MW-102513

Nowy

Realistycznie wyglądające zęby, wykonane z akrylu stomatologicznego, nakładane na własne zęby. Akcesorium do charakteryzacji. Łatwe do założenia, do wielokrotnego użytku.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

59,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

MarkaMaskworldNosferatu Teeth / Zęby Nosferatu - realistycznie wyglądające zęby, wykonane z akrylu stomatologicznego, nakładane na własne zęby. Akcesorium do charakteryzacji. Łatwe do założenia, do wielokrotnego użytku.

Stworzone w oparciu o znane z literatury fantasy oraz filmów opisy wampirów. Zdecydowanie zmieniają fizjonomię  postaci i nadają jej przekonujący, naturalistyczny wygląd. Są bardzo trwałe i solidne, ponieważ wykonano je z akrylu stomatologicznego.

Zęby przeznaczone są do noszenia jako nakładka na własne zęby górnej szczęki. Maskują tylko widoczną część zębów (nie nachodzą na całą szczękę), przez co są wygodne w użytkowaniu i nie komplikują mówienia. Zestaw zawiera jedną porcję dwuskładnikowego kitu, który pozwala na personalizację protezy, poprzez wykonanie odcisku na własnej szczęce.

Sposób użycia:

1. Składniki kitu należy szybko wymieszać do uzyskania jednolitego koloru.
2. Powstałą masą należy starannie wypełnić podstawę protezy, a następnie umieścić ją na własnych zębach i wykonać odcisk, co pozwoli protezie utrzymywać się na miejscu. Szczegółowa instrukcja zamieszczona jest na opakowaniu produktu lub jest do niego dołączona.

Materiał:

akryl stomatologiczny, kit dentystyczny

Uwaga:

Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, ponieważ zawiera drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Producent rekomenduje ten produkt osobom powyżej czternastego roku życia.

W trakcie użytkowania produktu nie wolno jeść ani spać. Przed jedzeniem lub snem należy zdjąć nakładki i dokładnie oczyścić przed schowaniem.
Do czyszczenia nie używać pasty do zębów, ponieważ może pozostawić rysy. W przypadku zębów uszkodzonych lub po leczeniu stomatologicznym należy skonsultować się z dentystą, czy nie ma przeciwwskazań do ich stosowania.

Poszczególne modele mogą różnić się detalami.

The great Nosferatu teeth Deluxe are deceptively realistic of the painting and fabrication, is that to determine teeth barely a difference in real dental quality! The perfect fit and the high wearing comfort of the deluxe Nosferatuzähne make it possible to be able to speak freely and drink with the prosthesis inserted! The monstrous acrylic denture can you easily and quickly adjusted with the included two-component silicone to your teeth and then reuse them as often.