Vampire Fangs Classic Teeth - Kły Wampir

MW-100670

Nowy

Sztuczne kły, akcesorium do charakteryzacji.

Więcej szczegółów

55,25 zł

-15%

Dodaj do listy życzeń

Dane

MarkaMaskworld

Vampire Fangs Classic Teeth / Kły Wampir (2 sztuki) - sztuczne kły, akcesorium do charakteryzacji. Wykonane z akrylu stomatologicznego, przeznaczone do noszenia jako nakładka na własne zęby.

W zestawie znajdują się 4 porcje dwuskładnikowego kitu, który służy montażowi kłów (4 kapsułki z proszkiem i fiolka z płynem). Dodatkowo zestaw zawiera pudełeczko oraz patyczki służące wymieszaniu obu składników.   

Sposób użycia:

1. Proszek z kapsułki należy wysypać do pudełeczka i dodać kilka kropel (2-5) płynu z fiolki. Składniki należy wymieszać aż do uzyskania jednolitej, gęstej, kremowej masy.
2. Tak powstałym kitem należy starannie wypełnić podstawę kłów, a następnie umieścić je na własnych zębach. Należy utrzymać kły w pozycji nieruchomej przez około 5 minut.

Szczegółowa instrukcja zamieszczona jest na opakowaniu produktu.

Uwaga:

Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, ponieważ zawiera drobne elementy, które mogą zostać połknięte.
W trakcie użytkowania produktu nie wolno jeść ani spać. Przed jedzeniem lub snem należy zdjąć kły i dokładnie oczyścić przed schowaniem.
Do czyszczenia nie używać pasty do zębów, ponieważ może pozostawić rysy. W przypadku zębów uszkodzonych lub po leczeniu stomatologicznym należy skonsultować się z dentystą, czy nie ma przeciwwskazań do ich stosowania.

Poszczególne modele mogą różnić się detalami.

These high-quality vampire fangs based on the famous vampires described in classic books and portrayed in films. After you have adjusted them using a special dental putty, your fangs will fit naturally and stay put during repeated use. Whether for Halloween, gothic or fantasy events, with Vampire Fangs Classic  your look will deserve an Oscar.

Produkty powiązane