Lancelot bracers 2ND ED black - skórzane karwasze

Nowy

Karwasze z grubej skóry licowanej.

 

Więcej szczegółów

200,00 zł

  • dostawa 14-20 dni

Dodaj do listy życzeń

Dane

TypPancerz larpowy skórzany
MarkaFucina del Drago
StylŁotr
Długość [cm]27
Szerokość (góra) [cm]25

LANCELOT BRACERS 2ND ED

Pancerz uszyty z myślą o larpach i kostiumach scenicznych. Pancerz wykonano z grubej i dobrej jakościowo skóry naturalnej. Karwasze cechują się pięknym smukłym wyglądem podkreślonym ślicznymi tłoczeniami. Zapięcia stanowią dwa skórzane paski i stalowe klamry.

Te przepiękne karwasze pasować będą do lekkozbrojnych ale wprawionych w walce wojowników. Ozdobią i ochronią przedramiona wszelkiej maści obieżyświatów. Będą także wspaniale wyglądać jako część ubioru elfów.

KOLORYSTYKA

  • pancerz: brązowy

CECHY

  • Wysoka jakość w dobrej cenie.
  • Wykonane z naturalnych materiałów.
  • Uniwersalny dodatek do wielu strojów.

KONSERWACJA

Elementy ze skóry naturalnej są bardzo trwałe, ale wymagają regularnej konserwacji produktami do pielęgnacji skóry, aby zachowały funkcjonalność i piękny wygląd. Produkty skórzane powinny być przechowywane w suchym miejscu. Jeśli często są moczone i suszone należy zwiększyć częstotliwość konserwacji.

Aby oczyść produkty ze skóry naturalnej należy usunąć z nich brud twardą szczoteczką, a następnie delikatnie przetrzeć je namydloną, wilgotną ściereczką. Mydło należy usunąć przy pomocy wypłukanej i wyciśniętej z wody ściereczką. Po jego usunięciu należy wytrzeć skórę do sucha. Po oczyszczeniu należy przetrzeć skórę niewielką ilością oliwy z oliwek lub specjalistycznego preparatu do konserwacji skóry.