Antonius bracers 2ND ED brown - skórzane karwasze

Nowy

Karwasze z grubej skóry licowanej.

 

Więcej szczegółów

200,00 zł

  • dostawa 14-31 dni

Dodaj do listy życzeń

Dane

TypPancerz larpowy skórzany
MarkaFucina del Drago
StylŁotr
Długość [cm]23
Szerokość (góra) [cm]29

ANTONIUS BRACERS 2ND ED

Pancerz uszyty z myślą o larpach i kostiumach scenicznych. Karwasze wykonano z grubej i dobrej jakościowo skóry naturalnej. Po bokach wytłoczono ozdobne wzory. Zapięcia stanowią dwa skórzane paski i stalowe klamry.

Pancerz tego typu sprawdzi się idealnie dla postaci łuczników lub kuszników. Idealnie wyglądać będą także na rękach wszelkiej maści poszukiwaczy przygód ceniących sobie elegancję płynącą z prostoty i użyteczności.

KOLORYSTYKA

  • pancerz: brązowy

CECHY

  • Wysoka jakość w dobrej cenie.
  • Wykonane z naturalnych materiałów.
  • Uniwersalny dodatek do wielu strojów.

KONSERWACJA

Elementy ze skóry naturalnej są bardzo trwałe, ale wymagają regularnej konserwacji produktami do pielęgnacji skóry, aby zachowały funkcjonalność i piękny wygląd. Produkty skórzane powinny być przechowywane w suchym miejscu. Jeśli często są moczone i suszone należy zwiększyć częstotliwość konserwacji.

Aby oczyść produkty ze skóry naturalnej należy usunąć z nich brud twardą szczoteczką, a następnie delikatnie przetrzeć je namydloną, wilgotną ściereczką. Mydło należy usunąć przy pomocy wypłukanej i wyciśniętej z wody ściereczką. Po jego usunięciu należy wytrzeć skórę do sucha. Po oczyszczeniu należy przetrzeć skórę niewielką ilością oliwy z oliwek lub specjalistycznego preparatu do konserwacji skóry.