Rat Snout (Szczurzy Nos)

MW-103721

Nowy

Sztuczny nos wykonany z naturalnego lateksu wysokiej jakości. Akcesorium do charakteryzacji wielokrotnego użytku.

Więcej szczegółów

67,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

MarkaMaskworld
Długość [cm]7

Rat Snout (Szczurzy Nos) - sztuczny nos w formie nakładki, wykonany z lateksu wysokiej jakości. Akcesorium do charakteryzacji. Łatwy do założenia, do wielokrotnego użytku. Stworzony w oparciu o znane z literatury fantasy oraz filmów opisy szczuroludzi i tym podobnych stworów. Sprawdzi się także przy innych charakteryzacjach. Świetnie wymodelowany, dający bardzo realistyczny wygląd. Aby móc używać go wielokrotnie, należy zdejmować aplikację delikatnie i po użyciu oczyścić z resztek kleju. Umyty przechowywać w suchym i nienasłonecznionym miejscu.


Do przyklejenia nosa polecamy klej Mastix, który jest hipoalergicznym środkiem używanym przez specjalistów do mocowania na skórze lateksu oraz peruk. Klej nadaje się do regularnego stosowania. Do pełnej charakteryzacji warto użyć farb do ciała Epic Effects Make-Up.


Sposób użycia:


1. Przymierz sztuczny nos na swoim nosie, żeby dopasować aplikację. Jeśli to konieczne, możesz przyciąć nożyczkami do paznokci krawędź aplikacji.
2. Nałóż cienką warstwę kleju Mastix na swój nos oraz na aplikację. Zwróć uwagę na te miejsca, gdzie będzie się kończyć lateks.
3. Nałóż lateksowy nos na własny i na kilka sekund dociśnij mocno. Nadmiar kleju możesz zmyć przy pomocy pałeczki zamoczonej w alkoholu izopropylowym.
4. Po nałożeniu aplikacji wykonaj charakteryzację, żeby zamaskować miejsce połączenia.


Aby zdjąć sztuczny nos, nawilż krawędzie aplikacji środkiem Mastix Remover lub alkoholem izopropylowym i delikatnie odklej aplikację. Po ściągnięciu zawsze starannie usuń resztki makijażu i kleju z lateksu. Przechowuj aplikację w suchym i ciemnym miejscu.

Składniki:

100 % naturalnego lateksu.

Mastix: Copal, Rosin Acrylate, Resin soft, Ethyl alcohol. Środek łatwopalny. Nie stosować w przypadku alergii na któryś ze składników.

Uwagi:

Nie stosować w przypadku alergii na lateks.
Środek łatwopalny. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Produkty powiązane