Cyborg - lateksowa rana w zestawie z klejem MASTIX i sztuczną krwią

MW-101542

Nowy

Aplikacja lateksowa imitująca sztuczną ranę wraz z klejem Mastix i tubką sztucznej krwi.

Więcej szczegółów

70,87 zł

-25%

Dodaj do listy życzeń

Dane

MarkaMaskworld
Długość [cm]12
Szerokość [cm]8

Cyborg - aplikacja na skórę wykonana z wysokiej jakości lateksu, w zestawie z klejem Mastix i tubką sztucznej krwi. Akcesorium do charakteryzacji wielokrotnego użytku. Aplikacja imituje rozdartą, pokiereszowaną skórę spod której wyłania się metalowa czaszka z centralnie umieszczonym urządzeniem (laser lub jakiegoś typu czujnik). Urządzenie z zewnątrz jest okrągłą żółtą płytką z mikro układem scalonym. Wewnątrz zamontowano MIGAJĄCĄ czerwonym światłem ledową diodę i baterie do niej. Aby uzyskać efekt świeżej rany na aplikację lateksową można nałożyć sztuczną krew, która znajduje się w zestawie z raną.

Produkt przeznaczony jest do profesjonalnej charakteryzacji, lecz jest łatwy w użyciu. Po przymocowaniu do skóry klejem Mastix i nałożeniu na ranę maskującego makijażu oraz sztucznej krwi, daje zaskakująco realistyczny efekt. Zastosowanie dodatkowo mleczka lateksowego (Special FX Latex Milk Horror Skin), które kryje i wygładza przejścia między skórą i elementami charakteryzacji, pozwala na osiągnięcie charakteryzacji filmowej jakości. Mleczko można dokupić osobno.

W zestawie znajduje się buteleczka kleju MASTIX (2 ml), która wystarczy na wiele aplikacji. MASTIX to nietoksyczny klej do przyklejania do ciała elementów charakteryzacji, takich jak rany lateksowe, peruki, zarost. Szybko i mocno wiąże elementy lateksowe ze skórą, zapobiegając ich odpadnięciu lub odklejeniu podczas gry. Klej jest przezroczysty i po wysuszeniu prawie niewidoczny na skórze. Ponieważ jest trwały, wydajny i bezpieczny, stał się bestsellerem na rynku profesjonalnych produktów do charakteryzacji.


Sposób użycia:

1. Oczyść skórę i elementy charakteryzacji, które mają zostać przyklejone do ciała. Dobrze sprawdza się w tym celu zmywacz kleju MASTIX, który odtłuszczając skórę, zwiększa przyczepność powierzchni ciała i sprawia, że elementy charakteryzacji są lepiej przymocowane.

2. Przyłóż do ciała aplikację lateksową, żeby sprawdzić jak wygląda najlepiej.

3. Rozprowadź cienką warstwę kleju na skórze i poczekaj, aż całkowicie wyschnie.

3. Kiedy pierwsza warstwa kleju będzie sucha, rozprowadź na niej drugą warstwę kleju i przyłóż element charakteryzacji, który ma zostać przyklejony.

4. Dociśnij aplikację do ciała i przytrzymaj przez chwilę, aż klej zwiąże powierzchnie (trwa to około dziesięciu sekund). Po naniesieniu preparatu na skórę, opakowanie należy szczelnie zamknąć, aby zabezpieczyć klej przed wysychaniem.

5. Po przyklejeniu aplikacji dokończ charakteryzację wykonując maskujący krawędzie makijaż. Aby uzyskać efekt świeżej rany wystarczy nałożyć na aplikację sztuczną krew.

Rana wykonana jest z elastycznego i trwałego lateksu, który nie traci formy nawet przy częstym użyciu. Aplikację należy jednak zdejmować delikatnie, aby jej nie uszkodzić. Klej można usunąć zmywaczem (Mastix Remover), alkoholem izopropylowym lub, po po odmoczeniu, ciepłą wodą z mydłem. Po usunięciu kleju zmywaczem, należy umyć skórę oraz lateksowe elementy charakteryzacji ciepłą wodą z mydłem. Przechowywać w suchym, nienasłonecznionym miejscu.

Materiał:

SZTUCZNA RANA: Latex

MASTIX: Copal, Rosin Acrylate, Resin Soft, Ethyl Alcohol

KREW: Aqua, Glycerin, Cellulose Gum, PEG-7, Glyceryl Cocoate, Cyclomethicone, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Parfum (Fragrance), Red 36Cl 12085, Iron Oxids Cl 77499, Carmine Cl 75470, Yellow 5 Lake Cl 19140

Uwaga:

Nie stosować w przypadku alergii na któryś ze składników. Kleju MASTIX nie należy stosować w okolicach oczu, błon śluzowych (wargi, powieki) i strefach intymnych.
Produkt jest łatwopalny - należy go przechowywać z dala od ognia. Sztuczna krew może pozostawić ślady na tkaninach wymagające kilku prań.

Produkty powiązane