Scary Skin SFX Cream - pasta do charakteryzacji ( miętowa zieleń)

MW-100031

Nowy

Scary Skin SFX Cream - zielona pasta do charakteryzacji, która pęka zaschnięciu.Więcej szczegółów

29,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

Waga [g] 56.75
MarkaMaskworldScary Skin SFX Cream - zielona pasta do charakteryzacji, o kremowej konsystencji, która pęka po zaschnięciu pod wpływem mimiki twarzy albo po naciągnięciu skóry palcami. Aby uzyskać bardziej dramatyczny efekt i głębokie, wyraźne pęknięcia można nałożyć na skórę kilka warstw produktu. Po całkowitym wyschnięciu pasta zachowuje sprężystość i nie brudzi ubrań.

Scary Skin SFX Cream to najwyższej jakości produkt do charakteryzacji, który służy do tworzenia teatralnego makijażu, o mocnym, scenicznym efekcie. Pasta przeznaczona jest do profesjonalnej charakteryzacji, lecz jest łatwa w użyciu. Uwaga: pasta ma kolor miętowej zieleni, w jasnym odcieniu.
Sposób użycia:

1. Jeżeli zamierzasz tworzyć efekty specjalne na twarzy, wcześniej załóż elementy stroju wkładane przez głowę. Unikniesz zniszczenia charakteryzacji podczas ubierania się.

2. Zabezpiecz strój przed pobrudzeniem. Podczas charakteryzacji mogą Ci się przydać płatki kosmetyczne lub chusteczki do demakijażu, jeśli zechcesz usunąć część produktu.

3. Nałóż cienką warstwę pasty na skórę i poczekaj aż wyschnie. Po wyschnięciu, pod wpływem mimiki twarzy, pasta pęknie w załamaniach skóry, dając upiorny efekt.

4. Aby uzyskać bardziej dramatyczny efekt i głębokie, wyraźne pęknięcia, możesz nałożyć kilka warstw produktu i kiedy wyschną delikatnie naciągnąć palcami skórę. Poczekaj aż naniesione warstwy pasty wyschną, zanim nałożysz następną. Możesz użyć suszarki do włosów, aby przyspieszyć wysychanie.

5. Kiedy pasta zaschnie możesz na niej malować farbami do ciała lub kosmetykami do makijażu kolorowego.

Po całkowitym wyschnięciu pasta nie brudzi ubrań. Potarta, może tylko lekko się obsypywać, zwłaszcza jeszcze nałoży się kilka warstw. Proszek można łatwo strzepnąć. Pastę Scary Skin SFX Cream można łatwo zmyć ciepłą wodą z mydłem, bez stosowania żadnych specjalistycznych zmywaczy.

Skład:

Aqua, Bentonite, Propylene Glycol, Methylparaben, Propylparaben, Imidazolidinyl Urea, CI 77004, CI 77891

 

Uwaga:

Producent nie rekomenduje tego produktu dzieciom poniżej 14 roku życia. Nie stosować w przypadku alergii na któryś ze składników. Chronić oczy.

Produkty powiązane