Goblin Teeth - Zęby Goblin

MW-100794

Nowy

Realistycznie wyglądające zęby, wykonane z akrylu stomatologicznego, nakładane na własne zęby. Akcesorium do charakteryzacji.

Więcej szczegółów

59,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

Waga [g]13
StylOrkGoblin Teeth / Zęby Goblina - realistycznie wyglądające zęby, wykonane z akrylu stomatologicznego, nakładane na własne zęby. Akcesorium do charakteryzacji. Łatwe do założenia, do wielokrotnego użytku.

Stworzone w oparciu o znane z literatury fantasy oraz filmów opisy goblinów. Zdecydowanie zmieniają fizjonomię  postaci i nadają jej przekonujący, naturalistyczny wygląd. Są bardzo trwałe i solidne, ponieważ wykonano je z akrylu stomatologicznego.

Zęby przeznaczone są do noszenia jako nakładka na własne zęby dolnej szczęki. Maskują tylko widoczną część zębów (nie nachodzą na całą szczękę), przez co są wygodne w użytkowaniu i nie komplikują mówienia. Zestaw zawiera jedną porcję dwuskładnikowego kitu, który pozwala na personalizację protezy, poprzez wykonanie odcisku na własnej szczęce.

Sposób użycia:

1. Składniki kitu należy szybko wymieszać do uzyskania jednolitego koloru.
2. Powstałą masą należy starannie wypełnić podstawę protezy, a następnie umieścić ją na własnych zębach i wykonać odcisk, co pozwoli protezie utrzymywać się na miejscu. Szczegółowa instrukcja zamieszczona jest na opakowaniu produktu lub jest do niego dołączona.

Materiał:

akryl stomatologiczny, kit dentystyczny

Uwaga:

Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, ponieważ zawiera drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Producent rekomenduje ten produkt osobom powyżej czternastego roku życia.

W trakcie użytkowania produktu nie wolno jeść ani spać. Przed jedzeniem lub snem należy zdjąć nakładki i dokładnie oczyścić przed schowaniem.
Do czyszczenia nie używać pasty do zębów, ponieważ może pozostawić rysy. W przypadku zębów uszkodzonych lub po leczeniu stomatologicznym należy skonsultować się z dentystą, czy nie ma przeciwwskazań do ich stosowania.

Poszczególne modele mogą różnić się detalami.

Terrifying teeth straight out of the coolest horror or fantasy movies! You can fit the acrylic teeth to your own teeth easily and quickly using the two-component dental putty enclosed. The teeth can be reused as required. Due to their perfect fit and high wearing comfort, you can talk and drink like a normal with this easy-to-use prosthetic piece! And even though you won't notice that you're wearing them after a short time, their high-quality and super cool design will make sure that your lurid look lives in infamy!

Produkty powiązane