Nowy Doran Waterbottle - bukłak, butelka na wodę Zobacz większe

Doran Waterbottle Brown - bukłak, butelka na wodę

M-988893

Nowy

Butelka w skórzanej oprawie przeznaczona do przenoszenia napojów.

Więcej szczegółów

100,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

Waga [g]1000
MarkaMytholon

DORAN WATERBOTTLE

Bukłak, butelka na wodę w skórzanej oprawie. Bukłak kryje w sobie wkładkę PET, to jest łatwą do czyszczenia butelkę na wodę. W butelce mieści się 0,5 litra płynu. Bukłak jest bezpieczny, wytrzymały i kunsztownie zaprojektowany.

Butelka zamykana jest drewnianym korkiem. Długi pasek pozwala nosić ją wygodnie przełożoną przez ramię. Nitowana i łączona rzemieniami skóra wysokiego gatunku robi doskonałe wrażenie. Wszystko to sprawia, że bukłak jest nie tylko praktycznym elementem ekwipunku, ale także charakterystycznym, wyrazistym dodatkiem do stroju.

KOLORYSTYKA

  • skóra: brązowa

CECHY

  • Doskonała jakość w dobrej cenie.
  • Praktyczna i bezpieczna.
  • Kunsztownie wykonana.UWAGA

 Do butelki nie wolno wlewać gorących płynów, ponieważ mogą one zdeformować wkładkę PET.KONSERWACJA

Elementy ze skóry naturalnej są bardzo trwałe, ale wymagają regularnej konserwacji produktami do pielęgnacji skóry, aby zachowały funkcjonalność i piękny wygląd. Produkty skórzane powinny być przechowywane w suchym miejscu. Jeśli często są moczone i suszone należy zwiększyć częstotliwość konserwacji.

Aby oczyść produkty ze skóry naturalnej należy usunąć z nich brud twardą szczoteczką, a następnie delikatnie przetrzeć je namydloną, wilgotną ściereczką. Mydło należy usunąć przy pomocy wypłukanej i wyciśniętej z wody ściereczką. Po jego usunięciu należy wytrzeć skórę do sucha. Po oczyszczeniu należy przetrzeć skórę niewielką ilością oliwy z oliwek lub specjalistycznego preparatu do konserwacji skóry.