Na zamówienie lub Ekspresowa dostawa.W ofercie Rekwizytorni znajdziecie bardzo bogatą ofertę sprzętu larpowego pochodzącego od różnych zagranicznych producentów. Nie jesteśmy w stanie magazynować tak ogromnej ilości rzeczy, dlatego sporą część naszej oferty stanowią przedmioty na zamówienie.  Każdy taki produkt opatrzony jest klauzulą "Na zamówienie", przy której podajemy także oszacowanym czas dostawy. Szalenie ważnym dla nas jest by przestrzegać tych terminów, a całą procedurę dostawy (najpierw z fabryki do nas, a później od nas do klienta) pozwolić Wam monitorować dzięki systemowi powiadomień.

Rekwizytornia Sklep Larpowy

Produkty które możemy dostarczyć bardzo szybko - najczęściej następnego dnia, opatrzyliśmy specjalną ikonką samochodu z naszym logiem. Umieściliśmy je też w dziale Ekspresowa dostawa .Rekwizytornia Sklep Larpowy

Metody Dostawy.Obecnie proponujemy Wam dostawę towaru w kilku wariantach; Możecie odebrać go od nas osobiście w naszym magazynie lub na imprezie z którą współpracujemy (oferta zmienna) lub zlecić nam wysyłkę paczki za pośrednictwem jednej z firm doręczających. Każdą przesyłkę pakujemy bardzo starannie, dbając o to, by towar nie uległ uszkodzeniu w trakcie transportu.  Obecnie współpracujemy z firmami:

  • DHL (czas dostawy: 1-3 dni; zakres: cały asortyment za wyjątkiem przedmiotów dłuższych niż 120 cm; cena: 15,00 zł);
  • DPD  (czas dostawy: 1-2 dni; zakres: cały asortyment; cena: 15,00 zł); - najszybszy sposób dostawy.
  • Paczkomaty InPost - (czas dostawy: 2-3 dni; zakres: mniejsze przedmioty o długości do 50 cm; cena: 10,00 zł); - najtańszy sposób dostawy.                       
Szczegółowe zasady dotyczące dostawy za pośrednictwem firm doręczających oraz kwestie związane z ewentualnymi zwrotami opisane są w naszym Regulaminie.