Tylko online

Ścieżki Porzuconych - wejściówka

Nowy

Wejściówka uprawniająca do udziału w larpie Ścieżki Porzuconych.

Więcej szczegółów

150,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

TypProdukt Wirtualny


"Ścieżki Porzuconych są larpem opowiadającym o bandach kultystów, mutantów, czcicieli Chaosu i innych odszczepieńcach, którzy zostali porzuceni przez swych mrocznych bogów. Muszą teraz na nowo wkupić się w ich łaski rywalizując ze sobą w krwawych i bluźnierczych igrzyskach.

Naprzeciw nich staje grupka Zesłańców - kilsevskich i impreialnych awanturników, tylko na pozór nazwanych oddziałem. W rzeczywistości to fanatycy, bandyci i zagubione dusze, które w swej straceńczej misji upatrują szansy na zmycie swych grzechów i odkupienie, niektórzy też są tu tylko ze względu “na rozkaz dowódcy”. Lub po prostu lubią bezkarnie mordować, a dla ich “talentów” postanowiono znaleźć bardziej pożyteczne rozwiązanie. (...)"WEJŚCIÓWKA NA LARPA "ŚCIEŻKI PORZUCONYCH"

Larp "Ścieżki Porzuconych" odbędzie się w dniach 3-6 września br. w Czatachowej (woj. śląskie, gmina Żarki).


Do 16 lipca zakup wejściówki traktowany jest jako przedpłata i prowadzony po obniżonej cenie wynoszącej 150 zł. Od 17 lipca cena wynosić będzie 250 zł.

Wszystkie niezbędne informacje na temat larpa można znaleźć w Dokumencie Projektowym.

Ścieżki Porzuconych na FB

REKWIZYTORNIA I ORGANIZATORZY LARPA ŚCIEŻKI PORZUCONYCH

Sklep larpowy Rekwizytornia prowadzi sprzedaż produktów związanych z wydarzeniem "Ścieżki Porzuconych"  w ramach wsparcia i współpracy z organizatorami. Cały dochód ze sprzedaży zasila budżet imprezy.

REGULAMIN

1. Za wydarzenie objęte niniejszą "wejściówką" odpowiada Organizator wydarzenia.

2. Sklep Rekwizytornia pełni funkcję pośrednika w sprzedaży "wejściówek" uprawniających do udziału w wydarzeniu i nie ponosi odpowiedzialności za przebieg wydarzenia, a jedynie za obsługę procesu zakupu "wejściówek".

3. Rekwizytornia dostarczy Organizatorom wydarzenia pełną dokumentację weryfikująca uczestników. Dokonanie zakupu "wejściówki" jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przekazanie organizatorom wydarzenia danych umożliwiających identyfikację i kontakt z uczestnikami (tj: imienia, nazwiska i adresu e-mail, przyporządkowanych do zakupionej "wejściówki").

4. Dla zakupionych "wejściówek" nie przysługuje prawo do wypowiedzenia umowy lub do odstąpienia od umowy (zgodnie z treścią art. 38 pkt. 12 ustawy z dnia 30 maja 2015 r. o prawach konsumenta.) Ewentualne zwroty rozpatrywane będą wg. zasad i przez Organizatora.

5. Dokonanie zakupu "wejściówki" jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.