Nowy Flamberg 2020 - wejściówka Zobacz większe

Tylko online

Flamberg 2020 - wejściówka

Nowy

Wejściówka uprawniająca do udziału w konwencie Flamberg 2020.

Więcej szczegółów

210,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

TypProdukt Wirtualny


Konwent Flamberg to kilkudniowy konwent (zjazd) miłośników larpów, RPG i szeroko pojmowanej fantastyki z całej Polski. Na Jurę Krakowsko-Częstochowską, przyjeżdżają fani larpów, rozstawiają namioty i uczestniczą w blisko dziesięciodniowym biwaku. Od chwili rozpoczęcia konwentu codziennie odbywają się najróżniejsze gry (larpy), turnieje, warsztaty, oraz wiele innych atrakcji. Można przyjechać na całość (do czego serdecznie zachęcamy!) lub odwiedzić tylko na czas wydarzenia, które was interesuje.

Pora roku dobrana jest tak, że naprawdę bardzo rzadko zdarza się brak pogody – przeważnie mamy słońce. Dodajcie do tego malowniczą okolicę, jaskinie, ruiny zamku, cisze i spokój, niewielką liczbę turystów, plenerowe sesje RPG oraz wesołą zabawę przy ogniskach i wiecie już co to jest Flamberg. Trzeba jednak nadmienić, że Flamberg jest konwentem namiotowym (kto bardzo chce, może wynająć pokój we wsi, ale nie o to chodzi w całej tej zabawie), pod otwartym niebem.

Największą atrakcją Flambergu są bardzo duże kilkudniowe gry terenowe i larpy, których tradycja sięga blisko dwóch dekad. Około dwustu osób, wszyscy w strojach, wszyscy na na kilka dni przenoszący się do fascynujących światów gier.

Żeby zrozumieć trzeba to przeżyć – planujcie wyjazd już teraz!WEJŚCIÓWKA NA FLAMBERG 2020 (przedpłata)

Konwent Flamberg 2020, odbędzie się w dniach 15-22 sierpnia br. w Czatachowej. Zakupiona wejściówka obejmuje całość atrakcji konwentu i udział we wszystkich jego wydarzeniach (według dostępności miejsc czy ról) oraz dostęp do pola namiotowego wraz z jego wyposażeniem.


Zakup wejściówki do 15 czerwca br. traktowany jest jako przedpłata i prowadzony po obniżonej cenie. W późniejszym czasie, jak również przy opłacie wnoszonej na miejscu imprezy podczas jej trwania, cena konwentu wynosić będzie 260 zł.

Wejściówki dla dzieci -  młodzież w wieku 12 lat i więcej akredytowana jest na Flambergu na normalnych zasadach, dzieci od 7 do 11 roku życia akredytowane są za połowę ceny normalnej a dzieci poniżej 7 roku życia akredytowane są za darmo. Wiek przyjmujemy wg. roczników.

Akredytacja jednodniowa kosztuje 50 zł a dla dzieci od 7 do 11 roku życia 25  zł. Opłaty za akredytacje jednodniowe będą przyjmowane tylko na imprezie.

UWAGA: W związku z niepewną sytuacja epidemiologiczną,  w razie konieczności odwołania imprezy, Organizator deklaruje, że w ciągu 14 dni od momentu podjęcia decyzji o odwołaniu, zwróci całość opłaconej kwoty.

Organizatorem Flambergu 2020 jest Fundacja Flamberg.

Flambergowa strona www          Flambergowy FanPage

REKWIZYTORNIA I FLAMBERG 2020

Sklep larpowy Rekwizytornia prowadzi sprzedaż produktów związanych z konwentem Flamberg 2020 w ramach wsparcia i współpracy z organizatorami. Cały dochód ze sprzedaży zasila budżet imprezy.

REGULAMIN

1. Za wydarzenie objęte niniejszą "wejściówką" odpowiada Fundacja Flamberg.

2. Sklep Rekwizytornia pełni funkcję pośrednika w sprzedaży "wejściówek" uprawniających do udziału w zabawie.

3. Sklep Rekwizytornia nie ponosi odpowiedzialności za przebieg wydarzenia, a jedynie za obsługę procesu zakupu "wejściówek".

4. Dokumentem uprawniającym do udziału w wydarzeniu jest potwierdzenie wykonania przelewu (zgodnie z instrukcją zawartą w mailu dostarczanym przed imprezą). Rekwizytornia dostarczy Organizatorom wydarzenia pełną dokumentację weryfikująca uczestników. Dokonanie zakupu "wejściówki" jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przekazanie organizatorom wydarzenia danych umożliwiających identyfikację i kontakt z uczestnikami (tj: imienia, nazwiska i adresu e-mail, przyporządkowanych do zakupionej "wejściówki").

5. Dla zakupionych "wejściówek" nie przysługuje prawo do wypowiedzenia umowy lub do odstąpienia od umowy (zgodnie z treścią art. 38 pkt. 12 ustawy z dnia 30 maja 2015 r. o prawach konsumenta.) Ewentualne zwroty rozpatrywane będą wg. zasad i przez organizatora konwentu Flamberg. Zakupioną "wejściówkę" można natomiast przekazać lub odsprzedać innemu uczestnikowi.

6. Dokonanie zakupu "wejściówki" jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.